Hírek a Nagyvilágból Tömegek esnek neki Orbánnak a szerdai bejelentés miatt - A Fidesz szavazók is kiborultak

Ohh értem, akkor félreértelmeztem. XD Azért az is sokakat érint, de nem akarok belemenni, mert hosszú lenne. De nem baj jöhet az észt cég és no para (jelenleg legrosszabb esetben ez lesz).
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
A kormány úgy számol, hogy ez a rezsis "túlfizetés" a lakosság 30 százalékát érinti. Az idő majd eldönti ez igaz e, persze ez is sok, de a kormányt elsöprő népharaghoz kevés.

Ugye az is függvény, hogy ki tud majd spórolni, tehát alapból átlépné a limitet, de megoldja hogy alatta maradjon. Azt viszont viccesnek tartom, hogy az ellenzék pont ezzel kampányolt, mármint h spórolni kell, kevesebb vizet, gázt, áramot használni de akkor még az ördögtől valónak nevezték.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Hát igen. Ők nem mondták, hogy spóroljunk, elintézték azt, hogy magunktól gondoljuk így.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Orbán és bandája most is HAZUDIK!!

Ma egy elemző levezette az ATV-ben, hogy ő pontosan tudja, hogy mik a VALÓS adatok az "átlag" fogyasztást illetően!
Nem annyi amennyit megadott a tisztelt Fityiszes kormányzat!! Az NEM az átlag emberek fogyasztása!!!!

Az "átlag" emberek ettől TÖBB villanyt és gázt használnak!!!
A fityisz úgy számolta ki az átlagot, hogy azokat az embereket is beleszámolta a "gázfogyasztókhoz", akik CSAK a konyhai tűzhelyhez használnak gázt, SEMMI MÁSHOZ! (az pedig nagyon kevés! Tudom! )
De ezt NEM lehet összehasonlítani olyan emberekkel akik NEM "CSAK" a konyhai tűzhelyhez / főzéshez használnak gázt, hanem a bojlerük is gázbojler és télen a fűtéshez is gázt használnak!
A kettő között ÓRIÁSI a különbség!!!!

Ez NEM a lakosság 25%-át érinti!!!! Ez csak egy újabb HAZUGSÁG Vitya bátyánktól és bandájától!!

És tényleg RÖHEJ, hogy pont ŐK (tehát a fityisz) kampányolt azzal, hogy "Ha a baloldalra szavaztok, ők ELVESZIK a rezsicsökkentést, Mi viszont FÖNNTARTJUK"!!!! Aha....hát látjuk is....

Alig kerültek ÚJBÓL hatalomra....máris meghazudtolták a saját ígéreteiket!!!

Ahogy az előttem szóló tisztelt fórumtársak is mondták, szerintem is arról van szó, hogy sokan ezt még FEL SE FOGTÁK, hogy MIT jelentett be a fityisz! És már aug. 1-től érvénybe lép!!

Őszintén szólva először én se akartam elhinni....hogy ezt komolyan gondolják??? 5-ször annyi lesz a villany és gázszámla???
Mi???? o_O

Ha ezt tényleg meg meri lépni Vitya bátyánk....ebbe TUTI, HOGY BELE FOG BUKNI!!!!
NEM 4 év múlva, hanem MOST!!! Ebből tuti, hogy nagy cirkuszok / tüntetések lesznek!!!

Borítékolom, hogy EMIATT , sokkal több tüntetés lesz és Vitya bátyánk be fog gyűjteni jó pár "záptojást" azoktól akik rá szavaztak.....és akiket BECSAPOTT!!!

Fölösleges ezt tagadni....az "egyszerűbb" és/vagy tájékozatlan emberek , kizárólag azért szavaztak a fityiszre,mert elhitték Vitya bátyó hazugságát a "MARAD a rezsi csökkentés" témában....

Napersze az is egy jó trükk volt mikor a másik HAZUGSÁGOT dobták be, miszerint a baloldal "be akar szállni az ukrán háborúba és a férfiakat elviszik ERŐSZAKKAL katonának"...........Istenem...........
Ez már UNDORÍTÓ!!!! Aki meg elhitte ezeket a hazugságokat....az pedig szánalomra méltó.....

Aki esetleg "nem emlékszik" arra, hogy mit is mondott Vitya bátyánk nem is olyan régen...az NÉZZE MEG AZ ALÁBBI VIDEÓT!!
"MEGVÉDJÜK A REZSICSÖKKENTÉST" :D



Ebben a videóban pedig azzal büszélkedik Vitya bátyánk (hajnali 1-kor), hogy....
"A rezsicsökkentést megvédtük! A magyar családok ma este nyugodtan aludhatnak....." :D :D :D

 
Last edited:

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Már a propagranda fb oldalak is egymásnak estek abból látszik, hogy na itt most akkor történik valami. Persze van a Mari néni is, aki örömmel eladja a házát Viktorunkért, mert megérti. Na ilyen egy igazi hívő!

Minden 4.évben ugyanez van különben, választás előtt egyik kezével ad, utána meg a másikkal elvesz. Ja meg hát az ígérgetések... Most is ez volt annyi különbséggel, hogy jóval több pénzt kiszórt, mert be volt szarva. MZP húzta ki őket a szarból, mert ugye ott volt pár nap kuss azért. De szerintem a választás napjáig az egész tök bizonytalan volt, nem véletlen hogy bevetett mindent. Aminek ugye az lehetett az eredménye, hogy tök üresen kong a kassza. Azért, ha egy ilyet képes meghúzni, akkor nagy gond lehet.

Hát nem tudom, de aki azt mondogatja, hogy ezek tudnak kormányozni az nem tudom hol él, ez a Gulyás is vagy ki ilyet szól 3hónap van a Katásoknak felkészülni. XD Szeptember 1-ig három hónap van, gratula, számolni se tudnak, nem hogy kormányozni. Mondjuk általában über nagy idiótaságot nyilatkoznak mindig, amikor megnézek 1-1 ilyet. Meg amikor megkérdezik, akkor ezzel most azt remélik, hogy több lesz a befizetett adó, erre rávágja, hogy nem, hát beszarok. Ezt is úgy szavazták meg, hogy azt se tudták mi van benne, a sok helyesírási hibán kívül. Átgondolni a következményeket meg végképp nem lehet 1nap alatt. Amire már volt példa tudjuk jól, de erre mondta a többség mégis csak, hogy ez így tök rendbe van. Szerintem meg egy kis szerencsével még a majmok is jobban kormányoznának.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!