Hírek a Nagyvilágból Tömegek esnek neki Orbánnak a szerdai bejelentés miatt - A Fidesz szavazók is kiborultak

Az emberek többsége még nem fogta fel, köztük én sem! Ma ezt beszéltük a munkatársakkal, a főnökömmel, még ők sem fogták fel! Persze nem azért, mert értelmi fogyatékosok lennénk, hanem a döbbenet miatt! Ezt egyszerűen nem lehet elhinni! Azt beszéltük, hogy ha esetleg megduplázták volna a rezsit, akkor az ember bosszankodva köpött volna egy nagyot és elfogadtuk volna. Viszont a 6,5-ös és 8,9-es szorzótól le vagyunk bénulva! Az emberek sokkot kaptak!
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
A katások meg nem? Akiknek a többsége max úgy fog adózni mint mi átlag emberek? Mégis az utcára mentek, pedig el nem hiszem hogy ez a rezsi emelés nem érint több embert.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Dehogynem, kurva sok embert érint. Ismerősi körömbe eddig szinte mindenkit, pedig ők nem gazdagok ám.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Nem tudom, hogy ők mit tesznek és hogyan. Az biztos, hogy mi ledöbbentünk ettől! Még abban a fázisban vagyunk, hogy ez most egy vicc?
Az én ismeretségi körömben is mindenkit érint. Ez brutális emelést jelent! Ezt nagyon sokan nem fogják tudni kigazdálkodni.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!