Olvass el

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Szóval gyorsan elmagyarázom kedves TTREVOR, hogy működnek a dolgok. Minden témát a megfelelő helyen kell megírj. Nyugodtan kérhetsz meghívót bárhová is szeretnél bekerülni, de azt ott tedd ahol kell. És szépen megfogalmazva indokold meg miért szeretnél arra a torrent oldalra bekerülni. Azt pedig nem tudjuk elfogadni, ha esetleg valamelyik itteni felhasználó hirtelen ezernyi helyre szeretne meghívót szerezni. Sőt, olyan eset is volt már, hogy pár napja kapott valaki meghívót a BitHumenre, s már másnap kellett volna neki nCore is. Elmagyaráztuk neki, hogy várjunk még egy kicsit, de azóta is aktív tagja maradt közösségünknek. És tudod, figyelem őt, mert egy értelmes személy. S ha így folytatja, nemsokára én fogom meghívni őt az nCorra. Így működnek itt a dolgok.
Te mit szeretnél?! Azzal, hogy össze-vissza írsz zagyvaságokat, nem fogsz elérni semmit. Mi figyelünk rád, s én hiszem, hogy többre is képes vagy. Láttam a minap egy értelmes hozzászólásodat is. Szedd össze magad, igyekezz jobban. Mindenki ezt szeretné!

További szép napot! :wave
 
Last edited:

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Jééézusom! Segíts! :D

A ttrevor nevű illető írását olvasva azon gondolkodom, hogy beleírom a szabályzatba, hogy.....
A fórum használatának feltétele, a magyar nyelv ismerete, legalább MINIMÁLIS / Óvodás szinten.... :D :D :bruhaha :bruhaha
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
szia Cherry te óvodás vagy de lehet hogy bölcsődés inkább menj óvodába XD Jézus majd segít neked
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Hát igen a szavak egymás után rakosgatásából nem biztos, hogy lesz értelmes mondat.

Ezzel már embert lehetne kínozni. Egyből bevallana mindent a szerencsétlen, még azt is amit el se követett. XD
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!