Olvass el

Sziasztok! Ezen az oldalon minden beszélgetés külön téma. Tehát ha valami foglalkoztat, akkor csak nyissatok új témát. Attól, hogy valaki témája majdnem kapcsolódik a tiédhez még nem ok rá, hogy teleszemeteld. Mindenki nyissa meg a saját beszélgetését. Ez volna ebben a fórumban a legfontosabb szabály. Ez nem azt jelenti, hogy nem írhatsz más témájába, de az csupán válasz legyen és ne egy új téma vagy beszélgetés! Igyekezettek megmaradni a torrent oldalaknál és a meghívó kéregetést itt sem toleráljuk.
 
szia DarkAngel furcsa biztos hogy eszt olvasod az még furcsább hogy eszt írom de igazad van na jó leírom még egy szer igazad van ha jól olvasom leírhatom a véleményem egy hozászolásban de jobb ha nyitok egy új témát de eszt nem értem mi ez hogy a meghívó kéregetést itt sem toleráljuk nem szabad a kor meghívott kérni amikor szerintem azért működik az oldal hogy lehessen meghívott kérni kérdésem a kor ez mi én nem értem köszönöm a választ XD
 
Komolyan Dark, magyarázd már meg neki, és nem értem miért tiltottad meg neki, hogy meghívót kérjen? :mad:
 
szia foreverozzy nemkel DarkAngel szerintem te is lebírod nekem írni hogy ha te ennyire érted persze csak a kor ha tudod vagy mered nem kell félni nem harapok