Hírek a Nagyvilágból Te aljas, hazug, nyomorult, becstelen német f*sz! (mondta Bayer Zsolt az EP-képviselőnek)

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
A szólás szabadsága még Bayert is megilleti,én mondjuk egyet értek vele, de ez nem számít, ez pont annyira súlytalan mintha én mondtam volna ennek a Freundnak.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Ezt a Twitteren találtam, ezen téma hozzászólásai között. :D

https://i.ibb.co/4JMqNTK/Bayer-szar-k-p-twitterr-l.png
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Hát nem tudom. Ha azt mondod Ázsia meg Európa nem egy és ugyan az, akkor máris rasszista vagy? Ha nem olvasztod be a kultúrádat a közösbe máris fasiszta vagy?

Igen, valóban kirekesztő dolgokat mondott Orbán Viktor, de erről már az alábbi cikkemben elhintettem pár gondolatot:

https://www.torrentek.org/2022/07/27/mi-lett-veled-nagy-magyarorszag

De amit ez a Bayer Zsolt csinál egy cseppet sem segít a helyzet rendezésén és a dolgok megértésén. Én nem tudok azonosulni az ilyen fokú személyeskedéssel. Igaz mindenki önmagát minősíti, de valahol ő mégis csak a kormány házi kedvence.

A Fidesz kutyája, aki bárkit megugathat és bárkit megharaphat. Ő a következmények nélküli ember, nem sújtsa sem a felelősség sem pedig a lelkiismeret terhe. Bármit büntetlenül megtehet hazánk propaganda minisztere.

De mégis mit ér el a személyeskedés nagykövete? Az erőszak erőszakot, a sértés pedig sértést szül. Önmagunk moderátorai vagyunk, többek között ez az ami megkülönböztet az állatoktól. Láthatóan nem mindenkit súlyt ez az értelmiségi korlátozás.

Te német, te nem vagy német, ezek az érvek, sértések? Max a bigott fejekben. Az a baj a hasonló kijelentésekkel, hogy saját maga támassza alá a rasszista és fasiszta jelzőket a viselkedésével.


Ez olyan dolog most, hogy de addig igazam volt míg a másikat meg nem ütöttem. Ő megüti a másikat, majd érvel, aztán ismét megüti. Milyen kép él bennük a fasisztákról. Hát nem pont ilyen?

Zsolti zsolti ezzel nem segítesz. XD
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Igen, ez az amiről beszéltem,én ugyan ezeket a " hivatalos forrásokat nem ismerem"de sokan tényként kezelik.
Vicces posztnak viszont ez nagyon szar .


ez cherry posztjára reakció! nem angeléra
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!