Zene/Music Angol/EN RockBox | Zene | 2021 Bemutató

Sziasztok,
Fórumozgattam kicsit egy külföldi oldalon és tök véletlen mit találtam? Aki régi lehet ismeri is, régen imádtam az oldalt és aki igazi rock fanatikus volt azok közül mindenki ott volt és nem volt rossz oldal, ahhoz képest hogy akkor sem volt népszerű, de nagyon meglepődtem milyen elfeledett oldal lett. Most nem azt mondom, hogy hűű de király oldal, mert most 42.000torrentből mindössze 8.000 aktív torrent van. Ugye történt az, hogy én jó pár éve töröltem a kedvencekből, mert hónapokig nem értem el, és hát most évek után véletlen rátaláltam egy másik domainen. Ugye nem volt semmilyen tájékoztatás erről régebben, az oldal sem volt annyira ismert. Viszont van egy gyanúm, hogy sokan jártak úgy mint én, és ezért lett annyire halott. Metal tracker mellett nem hiszem, hogy bármit is adna már, de hátha valaki talál magának valami érdekeset rajta.
NévRockBox
URLhttps://rawkbawx.rocks
KategóriaZene
RegisztrációSzabad regisztráció
AránytartásKönnyű
BónuszElérhető

Főoldal
HOME.jpg
Torrentek
BROWSE.png
Bónusz
seedbonus.png
Fórum
FORUMS.png
Rangok
RANGOK.png

Szabályzat
rules.png
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Valamikor ott voltam, s bőven töltöttem is fel... meg kellene nézzed, még ott a nevem? Vagy victorthehun vagy foreverozzy!? Ha igen, valahogy vissza kellene jutnom!
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Fenn vagy Ozzy néven. De megsúgom én se tudtam visszaszerezni a régi fiókot :( Újat kellett regelnem.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Az a baj, hogy nem tudom milyen emailel regeltem ide régen :( De nem baj itt nem volt nehéz a seed. Most már marad az új fiók.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!