Én is használtam ezt a szolgáltatást és nagyon meg voltam vele elégedve.Én ha jól emléxem,havonta 2400-ért szoktam kreditet rakni rá és játékban is szoktam néha 1-1 nap plusz kreditet kapni és így 1terrát fel szokott nyomni a bh-ra havonta.Persze mindig raktam bele az új torrenteket,régebbit meg delete,hogy ne foglalja a helyet,mert csak 80gb volt a tárhely.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Sziasztok!

Valaki nem tud közelebbit mondani OnlineTorrenttel kapcsolatban?
Nálam két-három napja nem elérhet?.
Sem a webes sem az ftp felület.
Az emilemre sem válaszoltak még.
Akit érdekel.
Költözködtek, de már helyre állt a rend.


Én is használtam ezt a szolgáltatást és nagyon meg voltam vele elégedve.Én ha jól emléxem,havonta 2400-ért szoktam kreditet rakni rá és játékban is szoktam néha 1-1 nap plusz kreditet kapni és így 1terrát fel szokott nyomni a bh-ra havonta.Persze mindig raktam bele az új torrenteket,régebbit meg delete,hogy ne foglalja a helyet,mert csak 80gb volt a tárhely.
Én is a kicsit használgatom de nem csak a BH-ra 'eresztem rá'. :D
El?fordultak gondok de korrektek voltak, és a krediteket mindig jóváírták.
Most hogy drágultak egy másik szolgáltatónál kb. fél áron próbálgatok egy kisebbet de jóval gyorsabbat,
amivel a Hit & Run-t betartva sem nehéz benn lenni a top százba.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Igen,mikor használtam is el?fordultak kimaradások,de azt minden esetben kárpótolták plusz kredittel.Nagyon korrektek voltak.Akkoriban nagyon megérte ?ket választani,annál inkább mert olyan hulladék netem volt a telekomnál,hogy ha nagyon ment a seed az azt jelentette,hogy 50kbit/sec (nem vicc)volt a max.Az onlinetorrenttel fel/le 800-900kbit/sec.Nagyon nem volt mindegy.Azóta cseréltem szolgáltatót és már nem kell szerver.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
szerintem sok napokban.
Nem a nap a lényeg ,hanem menyibbe ker?l a félév vagy egy év.
Mennyivel olcsóbb más SEED servelekkel szemben.
Sziasztok!

Nem kell matematikusnak lenni hogy rájöjjünk hogy az http://torrentek.info/index.php?threads/onlinetorrent.8397/ már nem igazán tükrözik a valóságot.
A legjobb esetben és a legkisebb klienst alapul véve sem igaz a szlogen "... torrentkliensek már napi 70Ft-tól.

40 000 kredit = 44 300Ft vásárlása esetén 1 kredit = 1,1075Ft-ba kerül
A legolcsóbb így a legkisebb klienssel (Newbie) számolva:
100 kredit/nap az az 110,75Ft/nap ill. 40 423,75Ft/év

Szerényebb pénztárcával számolva
2000 kredit = 2400Ft vásárlása esetén 1 kredit = 1,2Ft-ba kerül
A kliens továbbra is a Newbie
100 kredit/nap az az 120Ft/nap ill. 43 800Ft/év

Pár hónapja a 2000 kredit még úgy ahogy fedezte a Newbie havi futtatását ami 66 kredit/nap volt.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Nekem meg számolás nélkül is kurvára megért 2400 ft-ért 1terra feltöltés egy hónap alatt.Az 50 kbit/sec sebességemmel amim akkor volt egy örökkévalóság lett volna ennyit feltölteni.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!