Hírek a Nagyvilágból Novák Katalin szégyellje magát!!!

A kormányellenes oldal ezt az ügyet fogja használni a választáson fő programnak. Mert amikor a nemet megváltóztató műtétről volt szó akkor valahogy a másságukat valló embereket védték és nem a gyerekeket. Megint a gyűlöletkeltéssel próbálkoznak és amikor ez nem jön össze akkor egymást szapulják.
:fetrengveröhög
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Szerencsére a pedofília egy olyan kérdés, ami nem tartozik azon ügyek közé melyekre az emberek többsége legyint egyet.
A fenéket a barik jól meg vannak:



Annyira át van mosva az agyuk már, hogy már a pedofília is jó meg természetes. Na azon a részen már majdnem hánytam. Jöhet a 3/4 várjuk.

Megafosos hirdetéseket se győzöm jelenteni mostanság, szóval gondolom öntik bele rendesen a pénzt, hogy másra hárítsák a felelősséget.

Na meg ez is....



Itt nincs olyan, amit ne néznének el a mandarinnak. Ugye van egy olyan része is, aki nem ismeri be magának, hogy átverték, én rájuk szavaztam ők a jó fiúk. Előző munkahelyemen is volt, aki titkolta kire szavazott, mert szégyellte. Ha annyira jók miért is kell szégyellni? Miért nem áll ki érte? Ja hogy nem nagyon tud, mert nincs mire. :) És ez bizonyított rengeteg ilyen ember van. Akire ő szavaz az a jó és nem képes beismerni a hibát, hogy na elcsesztem.

Amíg ilyen emberek vesznek itt levegőt én a 3/4-et várom. Hiába csinálhatnak ezek bármit, max rá kenik ezt is gyurcsányra és le van tudva... Eddig és ezután is ugyanúgy megy majd minden. Hiszen úgy is elnézik.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
"Ugye van egy olyan része is, aki nem ismeri be magának, hogy átverték, én rájuk szavaztam ők a jó fiúk. Előző munkahelyemen is volt, aki titkolta kire szavazott, mert szégyellte. Ha annyira jók miért is kell szégyellni? Miért nem áll ki érte? Ja hogy nem nagyon tud, mert nincs mire. :) És ez bizonyított rengeteg ilyen ember van. Akire ő szavaz az a jó és nem képes beismerni a hibát, hogy na elcsesztem."

Buda, ez így igaz! DE! A másik oldaliakra is! :) Mert hát valljuk be, azok is "megérik a pénzüket"!
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!