Bűnügyi Dráma Gyilkosság

https://www.torrentek.org/utsv4/data/tv/LargePosters/517336-nQaQWR4MO9A2eVxuzwCOthdXiZB.jpg

Title: Gyilkosság

Genre: Dráma, Bűnügyi

Creator: Veena Sud

Cast: Mireille Enos, Joel Kinnaman, Gregg Henry, Joan Allen, Sterling Beaumon, Levi Meaden, Morten Hauch-Fausbøll

First aired: 2011-04-03

Overview: Sarah Linden nyomozó arra készül, hogy új életet kezdjen kisfiával együtt egy új városban egy új férfi oldalán, amikor utolsó munkanapján egy erőszakos bűncselekmény helyszínére hívják. Holttest ugyan nincs, csak egy véres női pulóver és egy Stan Larsen nevére szóló bankkártya nyomán indulhat el Linden nyomozó és utódja, a gyilkossági csoporthoz a kábítószeresektől frissen átkerült Stephen Holder. Kiderül, hogy Larsen 17 éves lánya, Rosie nem a barátnőjénél töltötte a hétvégét, ahogy a szülei tudták, vagyis péntek este óta senki sem tud a hollétéről. A rendőrség nyomozásától függetlenül a szülők, Mitch és Stan is lázas keresésbe kezdenek lányuk után... Az Egy gyilkos ügy című világsikerű dán bűnügyi tévéfilmsorozat amerikai remake-je az esős-borús Seattle városában játszódik.

Most ezt darálom XD
Annyian oda vannak ezért, de én már láttam jobb krimit. Persze nem rossz, de nem is az a elájulok tőle.
1-2évad szerintem jó, de a 3.évadban én érzek visszaesést azért. Azt mondom a 2.évadnál érdemes kiszállni, aki esetleg gondolkozik rajta, hogy belekezd, mert egy lezárásnak is elmegy.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Én is láttam, ez egy dán sori feldolgozása, és a gyakorlatban azok jobbak.

https://www.torrentek.org/utsv4/threads/egy-gyilkos-uegy.517339/

De én is csak ezen vagyok túl, de az eredetivel is kacérkodok XD Csak annak idején nem akartam egybe, hátha a csattanó ugyan az, de már érik XD
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Ez az utolsó évad már tuti netflixes volt. Túlnyujtott ürességgel megtöltött részek... Pláne az utolsó rész... Utolsó évad egy kalap sz@rt se ért szerintem. Szóval csak jól mondtam, 2.évad után érdemes kiszállni.

Dán lehet jobb, de én várok vele, mert félek, hogy kb. ugyanaz. Majd pár év múlva talán.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!