Sci-Fi Akció Dráma Fantasy A Gyűrűk Ura: A Hatalom Gyűrűi

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Nem tudom igazság szerint miért húzták le, mondjuk nagy divat lett, hogy a sorozatokat is leértékelik manapság. Én mindenesetre nem láttam kivetni valót benne.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Először a Gyűrűk Ura trilógia került a kezembe...azonnal rabul ejtett a világa. Persze az ember saját maga futtatja a képzeletében a történet "filmjét", mert az olvasó fantáziájában megelevenednek a leírt történetek, életre kelnek a szereplők. Fiatal felnőtt voltam, nyitott lélekkel. Nekem nem tudtak ebből a történetből rossz filmet csinálni, mert a képek hozzátettek plusz dolgokat az általam elképzelt világhoz, kiegészítették. Megnéztem a filmet, majd leültem és újraolvastam...és újra...Aztán hozzájutottam a Szilmarilokhoz. Nem könnyű olvasmány. Jegyzeteket készítettem, megtanultam, hogy ki kivel, miért mikor hogyan. Aztán a Hobbit, majd Gondor bukása. Most mindez képekkel alátámasztódik. A történeteit ismerem, de...megnéztem az első két részt a sorozatból, amikor vége lett az adott résznek, az olyan volt, mint egy szép álomból felébredni, azt éreztem, hogy még...még...még
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
az elejen picit lassan indul be egesz jo kis sorozat lett belole az evad vegere
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!