Csevegő Témák Xbox Vs Ps Vs Pc

Látom sok itt a PC preferáció. :) Hát nem tudom, mióta felpumpálták a komolyabb videókártyák árát a bányászok miatt; egy komolyabb gép ára 1M körül mozog. Nem hiszem, hogy átlagfizetésből élő családok megengedhetnék maguknak. Szerintem (mondjuk én PSes vagyok) a konzolok hozzáférhetősége nagyobb bárki számára. Természetesen aki teheti fordítson akár 5M-et egy(vagy több :)) játék kimaxolására.
Az Xbox meg aPs olcsóbb viszont kevesebb játék van, az online játszás drága

Ha az utólsó hozzászólás a tiéd, köteles vagy azt szerkeszteni!

Látom sok itt a PC preferáció. :) Hát nem tudom, mióta felpumpálták a komolyabb videókártyák árát a bányászok miatt; egy komolyabb gép ára 1M körül mozog. Nem hiszem, hogy átlagfizetésből élő családok megengedhetnék maguknak. Szerintem (mondjuk én PSes vagyok) a konzolok hozzáférhetősége nagyobb bárki számára. Természetesen aki teheti fordítson akár 5M-et egy(vagy több :)) játék kimaxolására.
Az Xbox meg aPs olcsóbb viszont kevesebb játék van, az online játszás drága
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Én is inkább a PC-t preferálom, habár tény, hogy egy olyan erős gép amivel aktuális játékokat lehet játszani, tényleg nem olcsó, de egy középkategóriás PC aranyközépút lehet. (de az csak az én személyes véleményemyes.gif)
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Kb. 12 éves lehettem amikor szüleim megvásárolták az első számítógépet sulinetes akcióban, ahogy akkoriban hívták (valaki talán emlékszik rá). Ezt a gépet később egy újra cseréltem, ami a mai napig megvan, melyet a napokban raktam fel eladásra. Érkezik egy Mini Pc a helyére.
A 20-as éveim elején albérletbe való költözés után váltottam először platformot, ami az Xbox lett. Tettem ezt azért, mert akkoriban nem tartottam gazdaságosnak a Pc felújítását és mivel elsősorban csak úgy is játékra használtam a gépet, ezért az Xbox konzol volt a kézenfekvő megoldás számomra.
Szóval jelenleg Mini pc lesz a mindennapi dolgok intézésére elsősorban torrentezés, játékokra pedig az Xbox.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Pc felújítás most se gazdaságos, ha megnézed az árakat. Amúgy én is ezért vettem régebben xboxot, és a visszafele kompatibilitás miatt a régi játékok is futnak. Még akkor is megéri, ha mindent eredetibe kell beszerezni, ha kiszámolod mennyi ment el pc-re... Én tudom, mert jó sokat elkúrtam pc újítgatásra évente.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!