Sci-Fi Dráma Rejtélyes Fantasy The Walking Dead: World Beyond

https://www.torrentek.org/utsv4/data/tv/LargePosters/531009-6HanIV2hTLE2w7A5bI1KJb3bTL7.jpg

Title: The Walking Dead: World Beyond

Genre: Dráma, Sci-Fi & Fantasy, Rejtély

Creator: Scott M. Gimple, Matthew Negrete

Cast: Aliyah Royale, Alexa Mansour, Hal Cumpston, Nicolas Cantu, Nico Tortorella, Annet Mahendru, Joe Holt, Natalie Gold, Jelani Alladin, Ted Sutherland, Julia Ormond, Pollyanna McIntosh

First aired: 2020-10-04

Overview: A sorozat középpontjában olyan fiatalok állnak, akik nem ismerték a zombiapokalipszis előtti világot, már a katasztrófa után születtek. Hőseink biztonságos körülmények között nőttek fel, ám valamiért elhagyják szülőföldjüket és veszélyes világjárásra vállalkoznak.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
The Walking Dead,
Fear the Walking Dead,
The Walking Dead: World Beyond,
Tales of the Walking Dead,
Fear the Walking Dead - Dead in the Water,

Lehet, hogy a jövőben lesz egy-két spin-off sorozat vagy film.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Te jó ég. Hát az eredetiből láttam 20percet, ami a kövi 200évre bőven elég volt. Számomra ez rejtély, mit esznek ezen.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Még nem láttam (vagyis csak bele-bele kukkantottam) de szerintem nem mondom, hogy az év sorozata (messze lenne talán) de nálam a zombis filmek-sorozatok is bejönnek.
Pl: a Zombieland 1-2 az jó volt.

Mondjuk amitt most kitettem ezt: https://www.torrentek.org/utsv4/threads/setalo-agyhalottak.531025/
Kíváncsi voltam, hogy milyen agybaromságot hoztak anno véghez. Hát végig nézve (továbbra is agybaromság volt :fetrengveröhög)
Paródia lett volna.
 
Last edited:

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!