Probléma.
Iphone 7 vs TP Link 841ND 2db 7Dbi-s antennával, DIGI nettel megspékelve.
Nagyobb alkalmazásfrissítéseket, vagy komplett alkalmazást nagyobb méretben képtelen letölteni a telefon. Kiírja, hogy 150 mb-t meghaladja úgyhogy sikertelen lehet a letöltés (vagy valami ilyen béna szöveg, nem is értem hogy meri). Csak a Wi-Fi-vel van baj. UTP kábellel csatlakoztatott eszközök hibátlanul veszik az internetet.
Konkrét eset:
CSR 2 játékot egy hét alatt nem tudta letölteni a telefon. Eltöltögette ATOM lassan félig, megszakadt, nem lehet letölteni, újra. Negyedig tölti, megszakad.. és így tovább.
Átmentem egy ismerősömhöz, elindítottam ugyan ezen játék letöltését, GOND NÉLKÜL pillanatok alatt lerántotta. DIGI van neki is.
Valami router beállításom nem megfelelő?

Előre is köszönöm szépen a segítséget.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Hello !

Tegnapi nap folyaman megvettem a 64Gb -os ezust hatlapu iPhone X -emet Debreceni boltbol !

Nagyon tetszik a keszulek, csodasan szep, par perc hasznalat utan rajon az ember hogy nem is kell a fizikai home homb !
Szo ami szo, minden tetszik rajta, mar felsetupoltam nagyjabol, de azert meg finomhangolom, meg minden !
Nahat, ennyit szerettem volna, nem tudom hanyan vagyunk akinek mar van X -e, de ha lesz vmi kerdesem nyugodtan kerdezek ! Elore is koszonom !


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Sziasztok.
Ki milyen időjárás appot használ? Az eredeti nem megbízható.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Mi a véleményetek az új ájfonról? Mekem az elöző jobban tetszett. nem is cserélném le
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!