Hírek a Nagyvilágból Te aljas, hazug, nyomorult, becstelen német f*sz! (mondta Bayer Zsolt az EP-képviselőnek)

Én mind a kettőt elítélem.

Az indulatot úgy értem, hogy nem igazán eltervezett, nem scriptelt, hanem rögtönzött, spontán.

Egy kép megfotoshoppolása mennyi idő és szellemi munka? Cringe lesz, de itt egy lehetséges gondolatmenet / munkafolyamat. "Hú, ez a Bayer megint káromkodott, mémet kéne ebből csinálni, valami jó gúnyosat. Szippantóskocsi, az az! Jó, akkor Google-ön kell keresni képet egy szippantóskocsi hátuljáról... mentés másként. Jó, kell egy kép Bayerről is... Nyissük meg a kepszerkesztő programot, importaljuk a képeket. 2 réteg kell, Bayer arcát körbe kell vágni és a száját kihagyva a kocsi kerek hátuljara illeszteni. Exportálas. Jó, akkor már csak fel kell tölteni a twitterre, hogy összefogva utálhassunk egy embert."

Egy gondolatra rá lehet gondolni, ki lehet mondani, le lehet írni, le lehet rajzolni, le lehet festeni, meg lehet photoshopolni, lehet keszíteni 3D modellt es kinyomtatni, ki lehet faragni fából, ki lehet faragni kőből soroljam? Mindegyik más szintet képvisel beletett szellemi teljesítményben, ráfordított munkában és elhatározottságban.

Kimondani valamit annyi, mint tenni egy lépést, megphotoshopolni annyi mint elmenni a boltba bevásárolni. Utóbbi nagyobb tudatosságot és elhatározottságot igényel.

Az, hogy Bayer rendszeresen és tudatosan tragár módon ócsárol másokat (nem tudom, nem követem), az senkit semmire nem jogosít fel. Dark jól írja, szardobálásra nem szardobálás a jó válasz.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Soha nem lesz szeretet sehol, ezt tudni kell...a szemed kiszedik, ha nem vagy szimpatikus, a szavakkal senki nem tud szeretni, ha a lelke nem tiszta.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!