Meghívók kérése/Request Invites sziasztok! a bithumen-re szeretnék meghívót kérni.......... köszi!

De hát itt kérte, én meg itt írtam meg a feltételt.
Mivel minden komolyabb trackeren előszedik a meghívót adót is ha gond van a meghívottjával így csak olyan kap aki valamennyire leinformálható.
 
Ez igaz, bár szerintem nagyon meg kell fontolni. Hiába van elit rangja valakinek ncoreon, attól még lehet idióta. Szerintem valaki aki publikusan kiírja a email címét már rizikós, én olyat tuti nem hívnék meg sehova.
 
Beírod az NC fórum illetékes topicjába ugyanezt és ha legalább elite rangod és 3 TB feltöltésed van adok egyet.
Amúgy már elég rég csak az Elite rangúak igényelhetnek ott meghívót. ;) Kétlem, hogy valaha is elérné azt a rangot.
De mellesleg mindig legyél résen bárkit is hívnál meg. Mert gondolom te is látod, hogy sokszor olyanok kéregetnek itt, akik egy értelmes szót sem képesek leírni. :(
 
Pár hazai és külföldi helyre is tudnék meghívót adni, de csak nagyon kivételes esetben szoktam adni.
Pár esetben én is kértem már el felajánlott meghívót, főleg olyan helyen ahol a profilom egyből mutatja a helyzetet, van olyan, amit ebből végülis mégse használtam rendesen mert nem igazán pont azt vártam ott, de a meghívó kiadójára akkor se hoztam szégyent.