Általános Csevegő Témák Szerintetek ez a viselkedés sértő?

Téged sért ez a viselkedés?

  • Igen

    Szavazatok: 40 90.9%
  • Nem

    Szavazatok: 4 9.1%

  • Total voters
    44
Szerintem az ilyen megnyilvánulásokért egyértelmű, hogy kitiltás kell, hogy járjon. Attól mert nicknévben, email címben rejti el a trágár szavait, még trágár marad.

A bejegyzés részéről annyit, hogy azért még IRL büntetést is adnék, ha lehetne.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Az effele viselkedes szamomra nem serto. Akar egy fiatal gyerekrol is lehet szo aki pusztan "trollkodni" akart, semmi rosszindulattal. Sokan tudnak hasonloan cselekedni, ha tudjak hogy "nem art senkinek" es nincs kovetkezmenye. Nyilvan az ilyen regisztraciot en sem hagynam jova, viszont en szo nelkul elengednem "egy ujabb gyagyas" mivoltakent es tovabblepnek.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Ez valami óvódás elmeroggyant tizen max. huszonéves éretlen emberimitáció lehet, ezzel a stílussal.
Van amire nem érdemes reagálni, ez is pont az a kategória, szimplán ki kell tiltani és tovább lépni.
" Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá. "
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Engem specko zavarni nem zavar. De sorozni se ulek le az illetővel ez alapjan, ami vicces mert amúgy velem nagyon egyszeru sorozni :)

Viszont adminkent ezt látni haat azert nagy levego es kitartas! Nekem lehet elszakadt volna itt a cerna es koszi de nem koszi.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
szerintem az ilyen ember egyszerűen csak primitív és azt gondolja, hogy ő most mennyire megmondta a világnak és igaza van.
Teljesen jogos a felháborodásod.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!