Általános Csevegő Témák Szerintetek ez a viselkedés sértő?

Téged sért ez a viselkedés?

  • Igen

    Szavazatok: 40 90.9%
  • Nem

    Szavazatok: 4 9.1%

  • Total voters
    44
Hát lehet hogy a torkán nyomnám le. XD Itt is irgalmatlan hülyék a szomszédok, de nekem olyan természetem van, hogy mindenkivel megtalálom a közös hangot.

Mivel bármilyen segítség kell, nekem szólnak, ez is közrejátszik abban, hogy senkivel nincs gondom, miközben mindenki öli meg pereli a másikat.

Van egy szomszédom, az edzőtermem pont felettük van, és ha részeg volt, bármit is hallott má küldte az asszonyt veszekedni. Ez gyerek korom óta így ment. XD Meghallgattam, hogy nem lehet itt edzeni, gyakorlatilag meg akadályozzák meg. XD Ezt is nevezhetjük egyfajta tiszteletlenségnek részemről, de ha a tag nem volt berúgva még azon is elgondolkodott hogy beáll mellém edzeni. XD

Egyik évben karácsonykor ez a tag olyan beteg lett, hogy majdnem meghalt. Még a lakásából se léphetett ki, mert egy nátha is elviheti. Pont hallom a padláson, hogy valami fotelokat akarnak a feleségével felvinni a padlásra, de hát na.. XDDDDDDDD Nem lett volna képes rá, meg lehet az utolsó akciója lett volna ebben az életben.

Leszóltam, hogy csak hagyják ott lépcsőházban, majd én felviszem. Na, ez a tag erre elsírta magát, hogy ő éveken át milyen szemét volt velem, mennyit cseszegetett, és én mégis segítettem.

Ezt azért meséltem el, mert nagyon fontosnak tartom, hogy ne változzunk a saját reakciónkká. Tehát az ilyen tapló barmok, ne tudjanak minket megváltoztatni. Szemétkedhet velem, de én akkor is segítek ha kell. Oké, hogy lemegyek a szintjükre, de nem maradok ott, nem gátolnak és nem befolyásolják az életemet.
 
Én olyan helyen nőttem fel, ahova a rendőrség napjában háromszor kiment az ó migránsok miatt. XD Olyanokat tudnék mesélni. XD Egyszer tanúja voltam annak, hogy egy csövi a bringáján tolt be az udvarra egy stop táblát. XD A beton is az alján volt. Vitte az udvarunkban élő vasasnak. XD Aki nem akarta átvenni, mert ezért már vágta meg a jard.

Erre megszólal a csövi... Engem nem érdekelnek a rendőrök, én a rendőrség előtt is eljöttem ezzel, viasza felé is elmegyek. XD Volt egy szomszéd a füles c... Akinek dumbo fülei voltak mert gyerekkorába úgy keresett pénzt, hogy megengedte hogy a fülénél fogva emeljék el, és ezzel az ajánlattal ment oda emberekhez. XDDDD

A fogatlan bányát bilincsbe verve vitték el mert az öklével kopogott be a szomszédba az ablakon, majd bedobott egy döglött patkányt. Viszi a jard erre azt üvölti, hogy feljelentem, mindet feljelentem. Erre a redőr? Oké rendben, de most magát visszük be mert magát jelentették fel. XD Mónika show live. XDD

Nem sokkal arrébb volt egy kocsma, késes volt a gúnyneve, ugyanis minden hétvégén megkéseltek valakit. XD Olyan is volt, hogy a rendőrt vették körbe, és mikor hátrált az egyik kitette a lábát és elesett, XD Persze mikor felállt előkapta a fegyvert és már uralta a helyzetet. XD

Akkor is kint volt jard mikor költöztem, mondtam is az egyiknek, hogy lesz egy kiadó lakás nem e akar ide költözni. Azt mondja nincs az a pénz, mikor meghallják az őrsön a címet má fogják a fejüket. XDD

Azt mondja nekem négyszemközt, hogy visszasírja a cigány vajdákat mert azok legalább annó rendet vágtak. XD
Szóval nem gondolom, hogy a pesti puhányok tudnának nekem újat mutatni. XD
 
Ezzel kb. a Hős utcát írtad le, meg van még egy két olyan hely, ahova a zsaruk se nagyon mennek be.XD De én nem erre céloztam, hanem ahogy az emberek viszonyulnak egymáshoz. Teljesen másak itt az emberek, mint vidéken. Olyan hogy segítesz másokon? Viccelsz? XD Én agglomerációban lakok, de még itt is kurva szar minden. Ajánlom próbáld ki pár hónapig és érezni fogod a különbséget.
 
Sopron nem vidék, hanem a húség városa. XDD

Jó hát a családon meg az ismerősökön kívül nekem se segít senki se. XD Nőknek és időseknek különösképpen segítek. Teszem ezt úgy, hogy tudom ha megöregszem rám tojik majd mindenki. XD