Általános Csevegő Témák Szerintetek ez a viselkedés sértő?

Téged sért ez a viselkedés?

  • Igen

    Szavazatok: 40 90.9%
  • Nem

    Szavazatok: 4 9.1%

  • Total voters
    44
Kell egy logikai feladatos captcha, úgy kevesebb hülye regel be ez 100%. Egyik oldalon egyszer én is elbíbelődtem vagy 5percet, de csak mert kétértelmű volt a dolog. Az túlzás volt szerintem, de valami egyszerűbb lehetne. Viszont ha a hülyék egy részét kiszórjuk kin fogunk röhögni? XD
 
Hát volt olyan, hogy matek feladat volt a szűrő. Random kellett össze adni egyjegyű számokat. Erre rám írt valaki mélbe, hogy engedjem már be mert ez nem sikerül neki megoldani. XD
 
Mondanám, hogy meglep, de nem XD Pedig ha máshogy nem egy számológéppel mennie kellene XD
 
A lényeg, hogy sok az antiszociális hülye, és egy régi vágású férfi nem nyel le egyetlen sértést se. Lényegtelen, hogy közvetlen szenvedte e el, vagy a közvetlen környezetében volt tanulja egynek.

Ha valamiért szólók, és a másik figyelmen kívül hagyja a kérésemet, az is egy fokú tiszteletlenség, ami átfordulhat egy egészséges sértettségbe.

Például szólók, hogy az erkélyünkön nincs dohányzás mert bejön a füst a lakásba.Ha ennek ellenére is kimegy az illető, azt személyes sértésnek veszem még akkor is ha az illető nem velem akart tiszteletlen lenni, csak a saját szükségleteit helyezte előtérbe.

Ilyenkor én kimegyek és közlöm, hogy ezért már szólva lett és betessékelem. A folytatás pedig a választól függ. Esetünkben elnézést kért, és megkért hogy csak most ezt a szálat had szívják el és többet nem fordul elő.

Ilyenkor elő tör belőlem a "rendes" gyerek és nem tudom azt mondani, hogy nem. De ha bunkoztak volna és nekem állnak, én biz Isten lehajítom. Minden a reakció mélységétől függ.

A fent tárgyalt példák számomra egyértelműek, és egyfajta felhívás keringőre. Aki ilyen névvel és címmel regel, és ilyen stílben írja le a véleményét, az mindig is bántotta a szemem, és nem fér bele az értékrendembe. Mindig is beleálltam az ilyen szituációkba és bele is fogok.

Nem gondolom, hogy túlreagálnék dolgokat, hiszen mindig az adott tiszteletlenség mélységének megfelelően szabom személyre a mondandómat, reakciómat.
 
Én azt vettem észre, hogy ha valamiért szólunk a szomszédnak (jogosan), akkor még rátesz nem 1 hanem vagy 10lapáttal. Még csikkeket is találtunk már a kertünkbe meg sörös dobozt, szóval én kibékülnék azzal a füsttel a helyedben. Inkább egy kis füst, mint a cigi csikket szedegetni a szobádba. XD