Általános Csevegő Témák Szerintetek ez a viselkedés sértő?

Téged sért ez a viselkedés?

  • Igen

    Szavazatok: 40 90.9%
  • Nem

    Szavazatok: 4 9.1%

  • Total voters
    44
Sziasztok!

Tegnap benézett hozzánk egy illető, aki az alábbi adatokat adta meg:

Név: https://www.torrentek.org/utsv4/goto/post?id=3057999

E-mail:
[email protected]

Bejegyzés: pont leszarom az összes adattolvaj bűnözőt, golyót az összesnek!


Itt a torrentezőkre és a torrent oldalakat üzemeltető emberekre gondol. Őszintén megmondom, én minden hasonló megnyilvánulást a saját vállamra veszek és hasonló stílben reagálok le. Ugyanis szerintem minősíthetetlen az ilyen viselkedés. Egy oldalon megadni ilyen adatokat pedig sértik a jó ízlést és a közízlést. Ez nyilvánvaló tiszteletlenség az oldal üzemeltetői felé. Arról már nem is beszélve, hogy egy gyűlöletbeszédet tett közzé.

Érdekelne, hogy ti mit gondoltok erről. Érthető a haragom? Vagy túlreagálom?

Rólam nem árt tudni, hogy bár az ilyen dolgokat nem veszem a szívemre, de reagálnom kell. Azért mert bizonyos megnyilvánulás nem maradhat szó nélkül. Én kifigurázom az ilyen embereket, és a viselkedésüket. Tétlen ember mellett burjánzik a rossz.

Fontos, hogy írjátok le mit is gondoltok, ne csak szavazzatok! Ha pedig egy mód van rá, ne trollkodjuk szét a témát.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Szerintem ha egy fórumra, blogra írunk vagy bárhova meg kell adni a kellő tiszteletet. A mondandónkat lehet finoman is közölni, amit az illető csinált nem hiszem, hogy bárhol a világon illendő lenne. Ha meg egy oldal nem érdekel vagy nem tetszik elkerülöm.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Az is érdekes kérdés, hogy személyes én nem vagyok megemlítve, tehát mondhatjuk, azt, hogy nem nekem szólt, legyek kívülálló, vonatkoztassak el stb. De ha azt vesszük, ennyi erővel egy közösséget lehet sértegetni? Mert senki nem fogja magára venni csak mert nem látja a nevét? Ilyen nincs.

A másik dolog, hogy nincs két egyforma ember, tehát ha b-t valami nem sérti, C-t attól még sértheti. Ezért nagyon fontos, hogy ne az agyunkkal kezeljük a hasonló helyzeteket hanem az érzelmi intelligenciánkkal.

Tehát nem is az a lényeg, hogy mi sértőnek érezzük e. Hanem az, hogy képesek legyünk azt megérteni, hogy a másik miért érzi annak.

Engem felhúz ha ilyet látok, és humorral oldom a feszkót. Egy mosoly jobban kiborítja a másikat mint mikor az öklödet rázod. Az igazán intelligens megoldás, mikor az ilyen barmokat is szép szóval tudod kezelni, vagy figyelmen kívül hagyni.

Én nem a legjobb megoldást választom, de számomra ez segít túljutni a hasonló konfliktusokon. Kicsit elszórakozom, aztán minden mehet tovább. Nem feltétlen érdekel, hogy ki mit gondol erről, de azt azért soha se feledjük, hogy csak úgy ok nélkül nem állunk bele senkibe.

A fentiekhez hasonló helyzet az ami már nálam átlép egy határt.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Önmagát minősíti. Micsoda frappáns akkord. Hiszen valóban mindenki magát minősíti a saját viselkedésével. Ahogy én is és mindazok akik lemennek a szintjére. Ilyenkor nem létezik győztes, ez csupán illúzió. Mégis azt gondoljuk, hogy amit én teszek az jó, amit a másik az a rossz. De a közönség más hogy látja. Két rosszból választ ha választ. Ugyan úgy kergetik a győztes illúzióját.

De nincs győztes, mert magadat járatod le, a kedvedet rontod el és pazarolod a drága idődet. Mégis megteszed, különféle motivációkkal és indokokkal.

Számomra a megdöbbentő az, ha nem érthető az indulat, ha mások nem értik mi motivál, milyen érzések kavarognak benned, mikor egy totál ártalmatlan témában ilyen megnyilvánulást fedezel fel.

Én haragot érzek és még ennyi év után is megtudok azon döbbenni, hogy emberek meddig képesek lesüllyedni. Számomra ez egy abszurd helyzet, mégsem tudok elmenni mellette.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!