Sci-Fi Akció Fantasy Star Wars: Andor

Nem szabad sztárvárszként nézni, nem hem hozza azt a fílinget! Szerintem!
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
A dizni teljesen hazavágta az egész brandet...... Hosszú idő után ez volt az első olyan amit legalább meg lehetett nézni, persze a szokásos kötelező buzulás meg egyebek ebből se maradhatott ki, de ha ezt nem SW címkével árulják nem kellett volna a qtyának se. Pedig pl. a bobafett című rakásszarhoz (amit a pilot közepén kaszáltam el) képest ez nézhető volt, csak vacak.
Kár érte. El kellene venni a brandet a diznitől, de sztem mostanra már késő.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Szerintem ez volt az alja, Bobát is alulmúlta. Ezt is csak úgy tudtam megnézni, hogy néha 1-1részt hátha valami történik is benne, de kurvára nem történt. Még sose kaszáltam úgy sorozatot, hogy legalább 1.évadot megnéztem, de szerintem most fogok.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Hát nemtom, én a mandalórit még csak valahogy végigszenvedtem, a bobafettet elkaszáltam a pilot felén, az obivannak neki se fogtam és eztán se tervezem. Igazából ennek se terveztem, de a hardcore SW fanok annyira anyázták, hogy az már felkeltette az érdeklődésemet és belenéztem. Hát jó az nem lett, de valamennyire azért nézhető. A túlerőltetett, totál öncélúan a levegőben lebegtetett buziszálat ha kihagyják akkor se lett volna jó, de itt azért voltak a SW versében megszokott féldimenziós (mindenhez is kiválóan értő szuperhíró vs. totál inkompetens szupergonosz) karakteréknél valamivel bonyolultabb jellemábrázolások és a börtönös jelenetek egész jók lettek. Mondjuk ez nem biztos, hogy elég lesz a 2. évadhoz, majd meggondolom ha kirakják.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!