Hírek a Nagyvilágból Rossz hírek a kínai vakcináról! Lehet,hogy nem is használ?!

Szerintem ezt mindenki el tudja dönteni saját maga, hogy mit ér meg neki és mit nem. Én pl 80%-ban csak rosszakat hallottam róla (ismerősöktől), mások meg mást mondanak, kinél mit hozz elő.

Amúgy a legtöbb mellékhatás megegyezik a koronavírus utólagos mellékhatásaival (tudom, mert átestem rajta) és higgyétek el, ha nem is érzed egyből, azért meg van az esély, hogy ez ki fog jönni majd később. És a másik topikban is írtam, ismerősöm megcsináltatta az antitest vizsgálatot és 3-4x volt a szervezetésben az antitest, ez 100%, mert én magam is megnéztem a teszt eredményét és azt is tudom, hogy aki beadatta annak ez az érték még a közelében sincs.

Részemről ez a "oltás" valami egy nagy semmi. Egy vicc. De persze, mindenkinek meg van a joga, hogy másképp vélekedjen. Én biztos nem adatom be és nem is fogom ajánlani senkinek, de nem is akarom róla lebeszélni, max ha fontos számomra az illető. De úgy hiszem elég sokat elmond az, hogy az ország fele csak azért adatta be, hogy éttermezhessen meg ilyen baromságok, ami azt jelenti nem csak én gondolom így.

Ja igen és saját családtagom is szenved most, mert beadatta, szóval ja biztos nem fogom támogatni, de nem is fogok ellenezni.
De persze Zörgőnek is igaza van, mert hogy hosszú távon mit okoz arról meg semmit se tudunk.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Én megkaptam a legjobb oltást ma is....szilvórium! kevés a mellékhatás, habár lehet a rizspálinka is jó lett volna a bajomra! alkoholista vagyok! mellesleg köztudott, vagy legalább is nálam így működnek a dolgok, ha elhiszel valamit, az használ, s gyógyít...s ez oda-vissza működik! :sörkoccint
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Kedves Cherry.
Te miből gondolod, hogy amit te állítasz az igaz is? Azért mert azt olvasod és hallod? Attól még egyáltalán nem biztos hogy az igazat mondják, hogy, vagy írják. És bár ne legyen úgy, de te honnan tudod, hogy hosszú távon milyen mellékhatások lehetnek az oltottaknál? Ugyanis még a gyártók se tudják. De persze oltsuk már be a gyerekeket is azzal ami még kísérleti fázisban van. Hát csak hajrá.
Jézusom Zörgőke! Mi ütött beléd? :D
Azért mert más a véleményem mint a tied,azért még nem kell leharapni a fejemet! :) ;)

Egyébként azt hiszem 1-2 dolgot félreértettél.
Én a korábbi írásodnak azon részére mondtam, hogy "rosszul tudod",ahol azt írtad,hogy
" a kínai vakcinán kívül,az összes többi csak vészhelyzeti engedéllyel rendelkezik"....Na ez NEM IGAZ!
Én ERRE mondtam, hogy rosszul tudod! Mert pont a kínai az ami "csak vészhelyzeti" engedéllyel rendelkezik.
Legalábbis az EU-ban!

Az,hogy az EU mit engedélyezett és mit nem, azok egyszerűen csak TÉNYEK. :)
Abban nincs olyan, hogy "szerintem" és "szerinted"... :)

Az Európai Bizottság eddig négy Covid19-oltóanyagra vonatkozóan adott ki feltételes forgalombahozatali
engedélyt
az Európai Gyógyszerügynökség általi kedvező értékelést követően:

  • 2020. december 21-én engedélyezték a BioNTech/Pfizer vakcináját,
  • 2021. január 6-án a Moderna vakcinája is megkapta az engedélyt,
  • 2021. január 29-én az AstraZeneca vakcinája is zöld utat kapott,
  • 2021. március 11-én pedig engedélyezték a Janssen vakcinát (Johnson & Johnson).
Az, hogy Magyarországon a mi "nagyvezérünk" a kínait akarja promotálni leginkább....
.....na abba most ne menjünk bele, hogy "miért" tette... :D (mindenki tudja, hogy MIÉRT :D )

Az,hogy valaki kéri-e az oltást vagy nem, az már kinek-kinek az egyéni döntése.
Én se azonnal döntöttem úgy, hogy beadatom. Elolvastam rengeteg anyagot a témáról,
meghallgattam több általam tisztelt szakértő véleményét tévé műsorokban és interneten....
....és meghoztam azt a döntést, hogy én a Pfizerben bízom....

Aki úgy gondolja nem akar oltást....hát ez is szuverén joga mindenkinek.... :)
Szóval...te tudod... :)
 
Last edited:

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
itt most az van hogy akkor minek kellet az embereknek beólltani magukat ha nem kell védettségi kártya semmihez max a bulikhoz ennek nagyon volt értelme
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!