Sziasztok!
Komor, bús nap a mai. Ugyanis olyan információk birtokába jutottam, amit a legszörnyűbb rémálmaimban sem mertem volna elképzelni.
A Világhírű OLASZ CSŐDÖR az nCore discord csatornáján kéreget, hogy megvásárolhassa ” sötét román szennyoldalát”.
Hát igen, akár csodálkozhatnánk is rajta, de felesleges. Hisz mióta világ a világ, ez így van. Aki nem tetszik, nincs velünk azt megfenyegetjük….Ha az sem jön be, elhallgattatjuk.
Sajnos Magyarország legnagyobb torrent oldala elindult a lejtőn, ahonnan nem vezet másfelé az út, csak a szakadékba. Rokk(o)ant péniszű barátunk azt gondolja, ha megvásárolja a torrentek.org bittorrent fórumot, úgy elfedheti a szennyet, amit évek óta művelnek mind DC-n, mind a nCore weboldalán.
Tudatnunk kell vele, hogy ez nem így működik. Pénzen nem vásárolható meg a hallgatás, hiszen vétkesek közt cinkos, aki néma .

Amennyiben a Sötét Angyal mégis eladná a lelkét, úgy én , azaz FidelCastro hivatalosan is...
Olvass tovább...

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Szegény Rocco! Elég jól kikészült, pedig még nagyon az elején járunk ennek az évnek. Szolgálunk még néhány időzített meglepetéssel is. XD

Pixelfos, pixelfos. Hol hallottam már ezt a nem létező szót? Hadd gondolkodjak.

Meg is van:

Csak nem a Rocco volt a mi kis észbontó barátunk?

https://www.torrentek.org/2024/02/14/ncore-eszbontok/

Eddig azt gondoltuk, hogy saját gondolatok híján, egymás sértőnek gondolt végtelenül elbaszott megjegyzéseit használják.

De mi van ha tévedünk? És ennyire hülye ember nincs is még egy? XD

Ejnye Rocco. Azóta felmentek ám az árak mióta az nCore-t vetted. XD

De nem hiszem, hogy az oldalunk náluk jó kezekben lenne, hiszen mindenhol arról sírtak, hogy még regelni sem tudtak. (Persze ez is az én hibám volt, ki másé)

Ami közel 400 ezer embernek sikerült, az nekik nem. Ez azért elmond mindent.

Gondolom az nCora-ra is segítséggel regeltek, és azóta ki sem léptek nehogy gond legyen.

Ezért nem nyúlnak semmihez se, azt sem tudják mi merre van és hogy a döntéseiknek milyen a vonzata.

Ezt sem én mondtam:

Az SD téma remek példa. Egyszer csinálnának valamit, de öt perc múlva visszavonják, mert támad a népharag. XD

https://www.torrentek.org/2023/09/16/az-ncore-megszuntetne-az-sd-tartalmakat/

Sok lúd disznót győz.

Szegények, azt hiszik mi vagyunk az ellenség. Pedig a legnagyobb ellenfelét mindenki magában keresse.

Ozzy te meg ne invitáld meg a bolondokat, nekem tetszik ez a távkapcsolat. Mit gondolsz itt majd hirtelen mást mondanak? Minden szavuk színvonaltalan és vállalhatatlan.

Még válaszolni se lehet rá úgy, hogy az ember le ne égetné magát. XD De feláldozom magam értetek.

Együtt járjuk be a mélységeket, a magnak küldetése, hogy megmutassa mindig van lejjebb.

Az viszont tetszik, hogy egyik a másikat tapossa, hogy az állásainkat igazolja.

Fidel, te meg ne aggódj. Az nCore felhasználóktól kikönyörgött, vagy kizsarolt pénzt én még ingyen se fogadnám el. Meg amúgy is szeretek a pénzért megdolgozni. XD

Itt viszont pontosítanék:

" Aki nem tetszik, nincs velünk azt megfenyegetjük....Ha az sem jön be, elhallgattatjuk."

Aki nem tetszik azt kidobják. Ha ez sem jön be, akkor visszaengedik. XD

Szerintük itt mindenki én vagyok, mert nem hiszik, hogy itt más is rendelkezik a megfelelő tudással ami a regeléshez szükséges. XD

Ezért büszkén mondhatom, hogy erről az oldalról MI döntünk. XD

Rocco életét, megpróbáltatásait és sötét odalát a Netflix egyszer már feldolgozta egy dokumentumfilmben, amely megrázó összképet adott egy szexmániás, depresszióra hajlamos, lelkibeteg egyénről. Jobban hasonlít rá a nc majom mint gondoltam :D Belső információim szerint a szexmániája is létező dolog, sokszor bajban is van miatta, mert nem tudja eldönteni, hogy a jobb vagy a bal kezét szeresse éppen. Egyébként nagyon vonzódik a szőrös, román pasikhoz is, óvodásoknál megfigyelhető, hogy a fiúk sokszor piszkálják a nekik tetsző társukat. Korábbi megfigyeléseim alapján ez egyértelműen a vonzalom gyerekkori kivetülése @DarkƬ̵̬̊Angel és @Cherry felé. Félreértések elkerülése végett, Cherry-t is nagy román szőrös pasinak tekinti, ő a p.ncit nem szereti!!!négy4!44

Jajj NHK! :D

Ezen már nem tudom sírjak vagy nevessek. :D

Ez a Rocco tényleg súlyos beteg ha mindenkit "szőrös román pasinak" gondol. :D

Pedig amikor először említetted, hogy ezt a Rocco-t elmegyógyintézetben kezelték, azt hittem csak poénnak szántad...
De már látom, hogy igazat mondtál. :D

Most jut eszembe, hogy olvastam egy korábbi screenshoton, hogy
A tisztelt Rocco "Úr" azt hiszi, hogy Dark és én ugyanaz a személy vagyunk??
Micsoda?? :D :D

Akinek egy picinyke intelligencia is szorult a fejecskéjébe, az első ránézésre is észreveszi, hogy Darknak és nekem teljesen más a stílusunk,
a szóhasználatunk és az írásképünk is! :)

Nem kell hozzá grafológusnak lenni és/vagy érteni a stilisztikai elemzéshez! :)
(habár szerintem ez a Rocco azt se tudja mi az a "stilisztika" )

Arról már ne is beszéljünk, hogy Dark Angel egy pasi, én pedig egy nő vagyok! :)
Nagyon sajnálom, hogy csalódást okoztam, de én egy NŐ vagyok! :)

Hoppá! Most küldtek egy újabb screenshotot ahol már azt írják, hogy Fidel-ről is azt hiszik, hogy "Ő is a Dark"?? :D
Jééézusom :bruhaha :bruhaha

Ez már tényleg kabaré! :D :D :D

Lassan már az egész csapatról azt fogják mondani, hogy ő Dark?! :D

Apropo!! Erről jut eszembe...akkor gondolom annak idején bizonyára
az "ncore_official" nevű kommentelő is Dark volt valójában! :D

Ugye Dark?? Valld be szépen, hogy AZ IS TE VOLTÁL! :D :D :D
És Te hordtad le magadat azokban a hosszú írásokban...... :D :D

A pcroland is Te vagy Dark?! :D Huhaa! Akkor tényleg profi színész vagy! :D
Lehetnél a "Nemzet színésze" :bruhaha :bruhaha:bruhaha

Nade a viccet félretéve....

A tisztelt Rocco "Úr" invitál minket, hogy menjünk a discordra?
Jaaa bocs nem! Most látom! Csak Darkot invitálta!

Vajon MIÉRT NEM jött ide amikor mi hívtuk? A NYÍLT LEVÉL után?!

Valszeg azért, mert illik rá az a mondat amit a cikk vége felé írtam....

"Az a tipusú ember aki attól érzi magát férfinak, ha lengeti a moderátor kukacát"
Vagyis...Csak ott mer megszólalni ahol staff jogai vannak, amivel kedvére visszaélhet büntetlenül.... :)

Amúgy meg....mi van ha a Rocco és a "Just Show Up" ugyanaz a személy? :D És közösen szokták iszogatni a narancslevest? :D
Sőt! Biztos ő a Tschizzey is és a Lako nevű mosómaci (vagy lajhár).......stb stb...
Azért vetítenek ki másokra efféle abszurd dolgokat. :D

A pszichológia nyelvén ezt hívják "projekciónak", amikor valaki a saját aberrációit, elfojtásait másra vetíti ki...

De egy beteg embert nem illik bántani....
Szóval részemről nem kívánok reagálni többet ezekre az aberrált agymenésekre....

Kívánom, hogy találjon egy jó orvost aki talán tud még segíteni rajta.

Last edited: