Hírek a Nagyvilágból Pankotai Lili - A jelen és a kibaszott jövő! ( A video cenzúrázatlan változata)

Szerintem az utolsó mondatra te is tudod a választ. XD

Amúgy elég szépen összegyűjtötted, megfogalmaztad. Mondjuk engem nem kell meggyőzni, mást pedig nem fogsz, de azért szépen összeszedted. XD
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Kedves Ange Class !
Hogy nekem mire van szükségem azt majd én eldöntöm!
Köszönöm a kioktatást de nem kérek belőle!
Viszont örülök hogy van egy valaki aki veled egyet ért és a többi nem.:)
A véleményen az hogy sz@rt nevezhetitek rózsabimbónak is, akkor is csak sz@r marad.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Köszi a tájékoztatót! Most én voltam úgy, mint Angyalka az egyik hozzászólásom után: nem tudtam hogy jelezni, hogy elolvastam és értékelem, hogy megosztottad velünk, mert itt a like nem elég!
Magam struccpolitikát folytatok: nem nézek tévét, nem hallgatok rádiót, és ez így nekem jó, mert nem akarok idő előtt sem gyomorfekélyt sem agyvérzést kapni. Lehet ezért elítélni, de a fontos hírek így is megtalálnak, mint ez is most itt. A többi, a politikusok ilyen olyan nyilatkozatai, ki-kivel, mikor miért...na ez engem nem érdekel. Ha híreket akarok felhívom a gyerekeimet, hogy hogy vannak ők és az unokáim. Ez hír!
De a kavarások, a balesetek, hogy hányan haltak meg...nekem miért lenne fontos? BKV elvisz ahova menni akarok, autóm nincs, bár jogsim igen, hogy tanulságos legyen számomra ez a fajta hír....
A személyes ismerősök, vagy az ebben a világban /értsd torrentvilág/ megismert emberek, oldalak, a munkahelyi kapcsolataim történései számomra a HÍREK.
Szerintem nem elítélendő az, ha valaki nem követ semmilyen közösségi médiát, akkor most az otthon ülő Marika nénit is el kéne ítélnem, aki sapkát varr a barátnőivel és trécselnek közben, akik nem követik már a világ fejlődését, hanem a régi világ szerint élnek?
Az ember többségében szerintem az érdekli, ami körülötte történik, mert azzal találkozik, azok a dolgok érinthetik leginkább.
Személy szerint én sem követek semmit, én sem vagyok jelen a közösségi médiában, tévét is úgy nevezem, hogy agybutító eszköz, de sajnos a környezetemben nézik, sok értelmét én nem látom, értelmetlen show műsorok, negativitást hordozó hírek, emellett főbb százalékban csak reklám van, legalábbis amikor bemegyek a szobába csak azzal találkozok, szóval ha akarok valamit azt letöltöm és megnézem reklámok nélkül, mert azok nekem nem kellenek.
Sokat ülünk a gép előtt, elkényelmesedtünk, zombik vagyunk, és ezt kezdtem észre venni magamon, elkezdtem mindennap társaságokba járni, este kimenni a közeli tóhoz és igen, jól érzem magam.
Summa-summárum nekem ez a véleményem, nem megkövezni :)
Szerintem nem szégyen különcnek lenni, felfedezni az élet örömeit és nem a tévé előtt bambulni egész nap.
 
Last edited:

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
A baj ott kezdődik el, mikor a tanárok és az ő problémáik eszközei lesznek a kormányellenes megmozdulásoknak. Amivel már csak többségben az ellenzéki érzelműek tudnak azonosulni. Az ellenzéki tanár elmegy, a fideszes pedig otthon marad. Sikerül magát a szakmát is megosztani és egy értelmetlen politikai csatározás színterévé változtatni.
Jól rátapintottál a lényegre. Az a kérdés is, mint minden ideológiai szintre lett degenerálva. Nyilván, az ellenzék részéről magától értetődő, hogy kiálljanak emellett, csak amint ők megjelennek kvázi ellenzéki rendezvényé válok a dolog. Évek óta ez megy. Van akkora polarizáltság a két oldal között, hogy a fideszesek és "anti-ellenzékiek" elkerüljék az összes ilyen rendezvényt, mert tudják, hogy a baloldal mindegyiket megszállja (hogy együttérzésből e vagy politikai hasznonszerzésből, azt már nem tudhatjuk).

Ami meg a gimnazistákat illeti... Gimnazistaként "kurva" okosnak képzeli magát az ember, aztán ha visszagondol 5-10 év múlva, akkor rájön, hogy miért is nem szokták az emberek a fiatalok véleményére olyan sokat adni: saját retrospektív tapasztalat.
Engem speciel nem zavar, hogy Lili trágárkodott, hisz a káromkodás kiváló eszköze lehet a kihangsúlyozásnak, megbotránkoztatásnak, indulatkeltésnek, főleg ebben a szenzációhajhász világban, ahol feltornászott ingerküszöböt kimért szavak már nem tudják megütni.. És a célját el is érte, az indulatkeltés megtörtént, de ennél többről, tartalomról nem is volt szó, Greta Thunberg már megmutatta, hogy kell ezt, csak ő inkább bőgött.

Az igazgató elhatárolódását nem is értem, az elhatárolódás nevetségességérőlhttps://www.torrentek.org/2022/04/10/itelj-el-hogy-te-ne-iteltess-meg/, noha csak közvetve kapcsolódik a dologhoz.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Valahogy ez a cikk elkerülte a figyelmemet mindeddig. Az én véleményem az, hogy bolond ez az egész világ, és sokan vagyunk a világ bolondjai. Úgy ahogy ezernyi jó cselekedetet eltiporhat egyetlen rossz tett, úgy lesz értéktelen számomra egy szónoklat, ha abban a szép magyar míves beszédben trágár nyelvezet is gyomként jelen van. De ha ez az etikett jelen korszakunkban, akkor tapsot neki. Éljen a kibaszott jövő!
 
Last edited:

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!