Általános Csevegő Témák Öreg Motorosok Kör

Szia, bocs, ez randa

Szia, bocs, ez randa volt.."jó ismer?sök"..én benézegetek, irok, kérek ha kell, adok ha kell..még eddig nem cseréltem itt, nem vagyok jó ismer?se senkinek, csak idetaláltam és jó társaságot látok-olvasok..ennyi..
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Öreg Motorosok Kör: kibontakozás

Mostanában az oldal kellemes tendenciákat mutat, melyek közül kiemelend?, hogy irgalmatlan mennyiség? felajánlás, sikeres üzlet ment végbe és az elmúlt id?kben a sok fejlesztés mellett a régi generáció mellett kialakult egy új, arra érdemes réteg.
A Kör így megújításra kerül, melynek célja, hogy b?vüljön a szerényes taglétszám és n?ljön az aktivitás.
Ennek tükrében jelenleg a körbe nyitott a jelentkezés. A jelentkezéshez azért legalább 2 hetes fiók és kiemelked? teljesítmény szükséges. Mi lehet kiemelked??
-hasznos, segít? hozzászólások
-sok sikeres csere, magas megbízhatóság, sok pozitív visszajelzés
-oldalt segít? tevékenység
-benn lév? tag ajánlása/ismeretség és kezeskedése

Aki úgy érzi, hogy öreg motoros szeretne lenni, vállalva az ezzel járó feladatokat és megtiszteltetést, illetve úgy gondolja, hogy megfelel a feltételeknek és komolyan gondolja a torrentek.info -s tevékenységét az írjon nekem egy Privát Üzenetet!

A körben a bels? fórum mellett lehet?ség van az oldal szerverköltségeinek támogatására és segítségkérésre is.

+ Olvasd el a téma törzsét!
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Öreg motorosok kör.

Remélem sok segít?vel b?vül a kör!Sokat számít egy jó Helpdesk csapat!
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
tomisumi1976

én nagyon meszerettem ezt az oldalt itt nagyon segit?kész emberek vannak
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
1 éve és 5 napja

Sziasztok!
Már fent vagyok az oldalon 1 éve és 5 napja, mióta itt vagyok eléggé megismertem a közösséget, s rájöttem hogy itt mindenki nagyon kedves (egy két kivétellel) és rendes, köszönöm nektek! :)
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!