Általános Csevegő Témák Öreg Motorosok Kör

köszönet

Jedi79 wrote:
Azt meg lehet kérdezni,hogy,hogy lehet bekerülni?Vagy erre esély sincs,csak a "jó ismer?söknek"?Nem kötözködni akarok,de számomra ez most több,mint "furcsa"!Írod,hogy felel?sséget kell vállalnia a meghívónak a meghívottért.Csak sajna van itt egy kis bibi:én értem kivállalna felel?sséget,mikor senki sem ismer az oldalon,pedig(és nem dicsekvésb?l,vagy nagykép?ségb?l írom!!!)rendes embernek hiszem magam,aki soha semmilyen körülmények között nem "ártanék" senkinek sem!!Olyan ember vagyok akinek a szavára adni lehet,aki nagyon sok mindent megtesz a barátaiért!Senki nem mondhatja,hogy kötözködtem vele,senki nem mondhatja,hogy átvertem volna!Én nem kéregetni jöttem az oldalra(hiszen szinte minden oldalon fent vagyok kerekespipu néven),hanem ha tanácsra lenne szükségem,tanácsot kérni,és ami a legfontosabb,ha én tudok adni tanácsot,akkor adok is bárkinek!!
Bocsánat a kifakadásomért,de úgy érzem,hogy a szabályozás,mármint ahogy be lehet kerülni ide igazságtalan(saját vélemény)!
Tudom meg fogom kapni a magamét ezért az írásért,de ismétlem nem kötözködni szeretnék,csak most értetlenül állok a dolgok el?tt!
További szép estét kívánok mindenkinek!
szerény véleményem szerint,megfelelsz a kritériumoknak :)
Nagyon köszönöm!
 
köszönet

Adminisztrator wrote: Ez teljesen jogos, de ha valakinek szimpatikus vagy akkor szavazásra bocsájthatja bekerülésed és benn is vagy, ha a többi tag egyet ért.
Jelen esetben pedig én felelek érted.
Nagyon köszönöm a bizalmat!!!
 
Átkellene gondolni.

Nekem nincs jogosultságom beleszólni,mert nem vagyok tagja az oldalnak.De a véleményemet akkor is leíróm.Szerintem ez a bels?kör nem jó dolog,azért nem, mert azok akik bent vannak ebben a körben ?k fogják eldönteni az ?si Romai hagyomány szerint,hogy az a nagy hüvely ujj ha felfelé mutat akkor bekerül,de ha lefelé azt jelent maradsz a helyeden,nem okés!Azért nem, mert idáig is egymást támogatták.Valamilyen más megoldást kellene találni mert sejtem hogy kik lesznek abban a bels?körben.És csak két tag lesz akik ezt valóban megérdemlik név szerint,BAJNOK,Devil.A többiek már régen bels?kört alkotnak,és örülök hogy kiléptem,mert nagyon nem szeretem volna azt, hogy ezek döntsék el,hogy bekerülhetek abba a bels?körben vagy nem.
 
Szia

Anonymous wrote: Nekem nincs jogosultságom beleszólni,mert nem vagyok tagja az oldalnak.De a véleményemet akkor is leíróm.Szerintem ez a bels?kör nem jó dolog,azért nem, mert azok akik bent vannak ebben a körben ?k fogják eldönteni az ?si Romai hagyomány szerint,hogy az a nagy hüvely ujj ha felfelé mutat akkor bekerül,de ha lefelé azt jelent maradsz a helyeden,nem okés!Azért nem, mert idáig is egymást támogatták.Valamilyen más megoldást kellene találni mert sejtem hogy kik lesznek abban a bels?körben.És csak két tag lesz akik ezt valóban megérdemlik név szerint,BAJNOK,Devil.A többiek már régen bels?kört alkotnak,és örülök hogy kiléptem,mert nagyon nem szeretem volna azt, hogy ezek döntsék el,hogy bekerülhetek abba a bels?körben vagy nem.
Szia!

Cirka 25 tagot számlál már most a bels? kör amiben semmi extra nincs!
Csupán olvasni kell Adminisztrátort!
Jómagam egy tagot hiányolok egy sért?d?s durcás fiatalembert, nevezetesen Triad-ot akit ha Admin meghívott volna tutira kilép!
Egyébként nálam semmi jelent?sége hogy merre áll a hüvelykujj mert akit eddig kedveltem tiszteltem ezek után is fogom!
 
Félreértés

Ezt az egészet úgy állítod be, mintha csökevényes kiskirályok gyülekezete kezdeni kibontakozni. A csoportba csak olyan emberek lesznek meghívva, akik megbízhatóak és például bármikor mernék nekik egy ncore meghívót adni.