Általános Csevegő Témák Öreg Motorosok Kör

Véglegesítés

Egyel?re így lett véglegesítve, ha valaki még most is kifogást talál vagy haragot táplál, kérem jelezze, természetesen ezzel is csak az a cél, hogy nektek is jobb legyen.
http://torrentek.info/oreg-motorosok-kor

Öreg wrote: Kedves Tag!
Üdvözöllek az Öreg Motorosok Körének nyitólapján.
A kör tagjai a torrentek.info olyan felhasználói, akik már régóta itt vannak és bizonyították megbízhatóságukat.
A kör feladata egyes nem nyilvános ötletek és felajánlások megvitatása mellett az, hogy biztosítson olyan embereket az újak számára, akikhez bátran fordulhatnak.
A körhöz csatlakozás els?dleges feltétele a megbízhatóság, emellett formailag 2 hónapos regisztráció és 50 hozzászólás, hogy lássuk: már letettél valamit az asztalra.
Ha volna kedve a körhöz csatlakozni kérj meg valakit, hogy ajánljon be vagy írj az Adminisztrator-nak egy privát üzenetet.
 
segít?k

szerintem így is lehet értelmezni máshol -HELPDESK-nek hívják.tudtam mikor olvastam a kör létrehozását hogy megkapjuk magunkét a mi baráti társaságunk.én véleményem ha barátaim nem bántották most is azt írom jogtalanúl mi senkit nem támadtunk.eddig is válaszoltam minden írásra és ezek után is fogok nem azért mert tag vagyok hanem mert ilyen a természetem.

-kedves Anonymus /Triad/ mi téged nem bántottunk de te még mindíg minket vádolsz.ez így nem jó.egy vicc b?l te lassan túl lihegett dolgot csinálsz
 
Nem vádolók ez csak egy vélemény!

Ez egy fórum, ahol ha akar valaki, ha nem, de valamilyen szinten klikkesedik a másikkal ez tény.A baráti társaságról az a véleményem, jó hogy van,ha azt a helyén tudjátok kezelni.Ezt úgy értem ha valamelyik barátomnak nincs igaza,akkor csak úgy nem fogok mellé állni,de itt ezt megtették,PL:mikkor letámadtatok jogosan!! mert rólatok írtam,akkor volt valaki név szerint Bazsko aki lefenyítette Beszerz?t mert azt olyant írt ami neki nem tetszet.Az ilyen dolgokból köszönöm de nem kérek,és ez volt az a beírás ami alátámasztja, hogy akkor még sem írtam hülyeséget.
 
vélemény

van sok tag aki nem érti vagy nem akarja megérteni az egész dolgot . itt a segítés és csalók megfogása az els?dleges cél.ha a tagságnak iritáló a csoport elnevezése át kell írni -SEGÍT?K- csoportjára. ebben semmi kivetni való nincs minden oldalon vannak.engem nem zavar elnevezés mert itt a tagság segíti és támogassa egymást és ez nagyon jó.én valóba régi motoros vagyok és örülök hogy egyre több rendes taggal gyarapodtunk.sajnos csalók mindíg voltak és lesznek is.sokat megfogtunk és már nincsenek itt az oldalon.
 
Hagyd már az egészet

Anonymous wrote: Ez egy fórum, ahol ha akar valaki, ha nem, de valamilyen szinten klikkesedik a másikkal ez tény.A baráti társaságról az a véleményem, jó hogy van,ha azt a helyén tudjátok kezelni.Ezt úgy értem ha valamelyik barátomnak nincs igaza,akkor csak úgy nem fogok mellé állni,de itt ezt megtették,PL:mikkor letámadtatok jogosan!! mert rólatok írtam,akkor volt valaki név szerint Bazsko aki lefenyítette Beszerz?t mert azt olyant írt ami neki nem tetszet.Az ilyen dolgokból köszönöm de nem kérek,és ez volt az a beírás ami alátámasztja, hogy akkor még sem írtam hülyeséget.
Nézd ami történt megtörtént nem is akarom firtatni. Mert vagdalózhatunk utána órákig feleslegesen.Lényeg az ugy alakult hogy kölcsönösen nem kedveljük egymást.De attól még elég nagy az oldal hogy mindketten elférjünk.Egyszer? nem irunk egymás hozászolásaira és egymásnak sem se jót se rosszat.Mond hova vezet ha mindig fel emlegetyük egymás hibáit?