Általános Csevegő Témák Öreg Motorosok Kör

Sziasztok

Sziasztok én se tartozom a bels? körbe de nem baj ugyanis nagyon kezd? vagyok van még mit tanuljak de az a f? hogy van kit?l. :) Kezdem jól érezni magam az oldalon. Köszönöm hogy itt lehetek.
 
Bels?kör

Adminisztrator wrote: Ezt az egészet úgy állítod be, mintha csökevényes kiskirályok gyülekezete kezdeni kibontakozni. A csoportba csak olyan emberek lesznek meghívva, akik megbízhatóak és például bármikor mernék nekik egy ncore meghívót adni.
Így már érthet?,és nem rossz.
 
Szóval, sok hideg és meleg után.
A kör alapgondolata nem változott, de elismerem, a leírás félrevezet? volt hozzá.
Így tehát készítettem egy új leírást, fentebb olvashatjátok.
Remélem így már mindenki elhiszi, hogy semmi rossz nincs ebben és ez nem diszkriminációs, hanem ösztönz? szándékkal lett létrehozva és kára ugyan senkinek nem fog ebb?l származni.

Szerk.: a kör neve is változott: Öreg Motorosok Kör, hogy jobban kifejezze a létrehozás célját.
 
Öreg Motorosok...

Adminisztrator wrote: Szóval, sok hideg és meleg után.
A kör alapgondolata nem változott, de elismerem, a leírás félrevezet? volt hozzá.
Így tehát készítettem egy új leírást, fentebb olvashatjátok.
Remélem így már mindenki elhiszi, hogy semmi rossz nincs ebben és ez nem diszkriminációs, hanem ösztönz? szándékkal lett létrehozva és kára ugyan senkinek nem fog ebb?l származni.

Szerk.: a kör neve is változott: Öreg Motorosok Kör, hogy jobban kifejezze a létrehozás célját.
Kedves Adminisztrátor.
Ahogy els? blikkre olvastam este ezt a Bels? kör dolgot valóban félrevezet? volt.
De értem a szándékod,az oldal fejl?dési érdekét...
El?ször is minden tiszteletem a Tiéd mert vélhet?en nem ez a f?állásod,hogy ezt az oldalt menedzseld .. ;)
Az hogy nap-mint nap azon fáradozol,hogy jobbá tedd az tiszteletet érdemel és köszönetet!
Egyébként így olvasva már nem olyan rossz ötlet ez a változtatás.
Nekem pusztán azzal volt gondom,hogy nem akartam egy klikket a klikken belül...
Hiszen itt mi már jó ideje egy klikket alkotunk ,mi torrentez?k.
Én is kötöttem itt már barátságot a Vajdaságtól Kárpátaljáig... :D
de ez csak úgy m?ködik véleményem szerint ha nyitottak vagyunk mindenki felé.. :D
Szóval ha segítségre van valakinek szüksége hozzám ugyan úgy fordulhat bárki mint eddig,ha tudok segítek... ;)
 
Átkellene gondolni.

Anonymous wrote: Nekem nincs jogosultságom beleszólni,mert nem vagyok tagja az oldalnak.De a véleményemet akkor is leíróm.Szerintem ez a bels?kör nem jó dolog,azért nem, mert azok akik bent vannak ebben a körben ?k fogják eldönteni az ?si Romai hagyomány szerint,hogy az a nagy hüvely ujj ha felfelé mutat akkor bekerül,de ha lefelé azt jelent maradsz a helyeden,nem okés!Azért nem, mert idáig is egymást támogatták.Valamilyen más megoldást kellene találni mert sejtem hogy kik lesznek abban a bels?körben.És csak két tag lesz akik ezt valóban megérdemlik név szerint,BAJNOK,Devil.A többiek már régen bels?kört alkotnak,és örülök hogy kiléptem,mert nagyon nem szeretem volna azt, hogy ezek döntsék el,hogy bekerülhetek abba a bels?körben vagy nem.
Szia!

Mindegy ki,milyen rangban van egy oldalon,milyen körben,bels?körben forog,a megítélését,megbecsülését,a cselekedetei alapján fogják megítélni,megbecsülni.Lehet nagy-ember valaki,ha mégis carik a világra, ránk,de akkor én is,mi is rá,talán nem így van uraim!Én pedig maradok,maradnénk mindig az a Borsodi paraszt gyerek aki voltam,akinek tudok segítek,ha körbe vagyok,ha nem...