nCore nCore: Prémium, prémium és prémium!

pay.procornet.com
Itt lehet le iratkozni aki esetleg be nyelte. A fenti kommenteknek igazuk van de csak gunyolodnak nem segitenek.
Gúnyolódás?! Meg nem segítenek az itteni hozzzászólások?! Ha egy kicsit tudnál bármit is helyesen értelmezni, vagy legalább elolvastál volna mindent figyelmesen, akkor észrevetted volna, hogy igenis szépen le volt írva itt a válasz.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Egyedül én írtam cikket a témáról, de ha azt hiszi a dávid gyerek hogy a reklámozásukkal ő lesz a nagy megmentő, akkor én hagyom ebben a hitben. Mindenki bízza rá magát a csalók jóindulatára. XD Átvertek, tudatosan, de talán lesznek olyan jó fejek hogy csak egyszer teszik meg és hagynak leiratkozni. XDD

Mellesleg már az is hatalmas kegy volt tőlem, hogy hagytam hogy a bolondok itt vergődjenek, ugyanis ez az igazi ncore oldalról szóló cikk. XD Semmi köze se a procornet-hez sem pedig az átverésekhez.

De ugye az okosok azt hiszik az ncore oldalra regelnek és hogy egy ncore-ról írt cikknél az ncore-nak tehetnek panaszt. XD

Most már csak azt hiányzik, hogy valaki leírja milyen szuper oldal ez a procornet és minden amit írunk hazugság. XD
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!