Szeretnék én is jelentkezni, habár innen sokak közül csak egyvalaki kaphat meghívót, de ez legalább valós esély.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
nagyon jó mondod mindenki szedje össze magát aki Ncore meghívott szeretne lassan lehetetlen lesz bekerülni az oldalra
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Sziasztok,

Úgy döntöttem kivételt teszek és felajánlok egy nCore meghívót.

Mivel még nekem volt egy vásárolt meghívom, ezt Szeptemberig felhasználhatom. Utána nem lesz sok esélyed, hogy bejuss, mivel elég drága lesz egy meghívó.

Magas követelményeket szabok, de teljesíthetőek. Lesz rá bőven időd egészen Agusztus 25-ig. Vagyis kb. 2hónapod van rá, hogy jelentkezz.
Sok sikert!

Feltételek:
- Normális bemutatkozás: mióta torrentezel, mik az érdeklődési köreid, mit keresel a fórumon. Minden amit relevánsnak tartasz. Legalább 3 értelmes mondatot tudj megfogalmazni. (Ez a bemutatkozás, amit regisztrációkor megadsz), ha elsőre nem sikerült nyugodtam frissítheted később.
- Torrentezési múltad, legyen 1-2magyar vagy külföldi oldalad, amit egy ideje már használsz. Full kezdőket nem hívok meg.
- Hozzászólások itt a fórumban: 50 (ebből legalább 25 olyan legyen, ami értelmes, vagyis ne ilyen, hogy mi a cicád neve)
- Indíts a fórumban legalább 5 témát

Jelentkezés:

- A témára kell válaszolnod, ha jelentkezni akarsz (üzenetet ne küldj, majd én felveszem a kapcsolatot veled).
- A jelentkezőkkel egy rövid beszélgetést tartok majd, amivel felmérem, hogy tisztában vagy-e a torrentezés szabályaival és ez alapján döntöm el kikapja.

Mégegyszer sok sikert minden jelentkezőnek. És ne feledjétek Szeptemberbe már elveszik az eddigi meghívókat.
Most így olvasgatok! Végül mi lett a meghívásoddal! Megöl a kiváncsiság! :fetrengveröhög
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!