Sziasztok,

Úgy döntöttem kivételt teszek és felajánlok egy nCore meghívót.

Magas követelményeket szabok, de teljesíthetőek.
Sok sikert!

Feltételek:

- Normális bemutatkozás: mióta torrentezel, mik az érdeklődési köreid, mit keresel a fórumon. Minden amit relevánsnak tartasz. Legalább 3 értelmes mondatot tudj megfogalmazni. (Ez a bemutatkozás, amit regisztrációkor megadsz), ha elsőre nem sikerült nyugodtam frissítheted később.
- Torrentezési múltad, legyen 1-2magyar vagy külföldi oldalad, amit egy ideje már használsz. Full kezdőket nem hívok meg.
- Hozzászólások itt a fórumban: 500 (ebből legalább 250 olyan legyen, ami értelmes, vagyis ne ilyen, hogy mi a cicád neve)
- Indíts a fórumban legalább 50 témát
- 10.000 líra (torrentek.org-on belüli fizetőeszközöd, amit aktivitásért kaphatsz).

Jelentkezés:

- A témára kell válaszolnod, ha jelentkezni akarsz (üzenetet ne küldj, majd én felveszem a kapcsolatot veled).

Mégegyszer sok sikert minden jelentkezőnek.
 
Last edited:

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Én szeretnék jelentkezni a meghívóra, 50 hozzászólásom még nincs ugyan de csak néhány napja vagyok itt, ha az számít valamit a torrentek.info oldalon megvan az 50+.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Agusztus 25-ig még van időd.
50 értelmes hozzászólást 1nap alatt össze lehet hozni, ha valaki akarja.

Viszont 5 téma indítása is szükséges a jelentkezéshez. De szerintem ez se lehetetlen, látom pl. érdekel a sport, megoszthatsz egy cikket és írhatsz róla véleményt vagy indíthatsz egy témát arról jelenleg melyik oldalról torrentezel és mik a tapasztalataid.

A többi követelményre is felhívnám a figyelmed, kezdőket nem hívok meg, legyen olyan oldalad, amit most is aktívan használsz, hogy lássam megbízható torrentező vagy.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Én sok témát indítottam az nem elég? Ja, hogy értelmesnek kell lennie. XD Upsz, nem figyeltem. XD A tréfát félretéve, ilyen feltételekkel estone meghívókat szoktunk osztogatni, szóval kapja össze magát aki nc tag akar lenni, ennél jobb lehetősége úgy se lesz. Ha nem éltek vele, majd elviszik a rebellis száműzöttek XD
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!