nCore nCore – Furcsa születésnap, avagy a nem születésnapi party

Indokolatlanul sok az "XD"-k száma :(

A cikk egy alpári lejárató semmi hasznos információt nem tartalmazó fröcsögés, de még helyesírási hibákkal és rengeteg pontatlan hivatkozással van tele.
Ha valamit fikázni akarsz legalább kérlek előtte nézz utána, mert ez rohadtul szánalmas, hogy egy 8 éves értelmi szintjén vagy és azt hiszed te fostad a spanyol viaszt.
Áruld már el nekem, hogy mennyi az előírt xd-szám. Sajnos túl nagy a szókincsem és túl sok karaktert írok le ahhoz, hogy minden hibátlan legyen és a kis fejetekbe beleférjen. Majd ha én is csak ugyanazt a sablon szöveget nyomom mint a gazdáitok minden hibátlan lesz.

Hivatkozásokat én itt nem látok. Csak képeket amik csupán illusztrációk. De innen látni, hogy a csicska fajtátok csak a képeket nézegeti. Hú, nem is akkor írták ki a hírt, most megfogtuk. :fetrengveröhög :fetrengveröhög

Ki mondta, hogy akkor? Mellesleg ti magatok igazoljátok, hogy két alkalommal valóban nem megfelelő az időpont. Hát nem tudom, minden egyéb oldal képes akkor kiírni amikor az ténylegesen indokolt. A buli pedig addig tart amíg nincs lezárva a kommentszekció.

Hála Isten, hogy csak a képekig jutottatok. Mi lenne itt ha olvasni is kéne? Ennyi? Ez az ncore rajongótábora? Támad a gyépés gumiszoba? DDDDDDDDDDDDDDDDD
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
nkór ijen: rósz, cenzúrás, elhallgattatnak a moderátorok
torrentek.org ijen: "A buli pedig addig tart amíg nincs lezárva a kommentszekció."
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Így van, megmutatom milyen vélemények nem mentek ki eddig:

https://i.ibb.co/ZgnVj3H/Screenshot-2023-01-19-at-15-28-09-7-hozz-sz-l-s-UTSF-Magazin-Word-Press.png

Ezeket hiányolod? Ez a szint az nc-én? :D

Ezek jönnek a helyesírási hibákkal mikor még a szavakat se képesek leírni. :D Hát ez kabaré.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
nkór ijen: rósz, cenzúrás, elhallgattatnak a moderátorok
torrentek.org ijen: "A buli pedig addig tart amíg nincs lezárva a kommentszekció."
Szövegértés. Ez arra lett értve, hogy a kedves kun barátod közölte a szülinap mikor lett kiírva. XD Erre írtam amíg a staff nem zárja le a témát a buli tart. Ezt igazolja az utolsó komment ahol valahol még májusba is kimehetett. Ne tévessz már össze a gazdáiddal Itt nem lesz lezárva a kommentszekció. Egyenlőre kevesek vagytok mint szarban a vitamin.

Majd talán lesz olyan is aki a hír végére is eljut és nem csak az illusztrációkat nézegeti. :fetrengveröhög :fetrengveröhög :fetrengveröhög
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!