nCore nCore – Furcsa születésnap, avagy a nem születésnapi party

A hisztiroham egy létező és elfogadható roham lehet egy magon megjelent hírre. Személyes sértettséget jelez, mellyel képtelen vagy egyedül megbírkózni. Ennek lenyomata az oldalon szereplő posztok nagy többsége. :)
 
No, csak nem megtanultál beszélni? Csoda történt. Gondolom rájöttél, hogy magadat égeted a beköszönő stílusoddal. Ez is valami, igaz valakinek hamarabb sikerül.

Igen, valóban nem tudom feldolgozni, ha olyanok osztják az észt akik maguk is segítségre szorulnának.

Azt sem tudom feldolgozni, ha még a staff sem képes a saját szabályainak a betartására.

Amit pedig végkép nem tudok elengedni az az emberi hülyeség. XD Mikor valaki leír egy ilyen értelmetlen baromságot:

" “Nekivágni egy új, talán nehezebb esztendőnek úgy lenne jó, ha a gondokat most minden torrentező egyszerre letehetné. Ha maga mögött hagyhatná a leechelésért folytatott küzdelem fáradtságát, a bizonytalan seederek okozta aggodalmat, a kiadók fenyegetésétől való félelmét, a csalódottságot, hogy már megint újra kell kezdeni egy elrontott feltöltést.”
A hozzád hasonlók meg tapsolnak neki, hogy mennyire költői és milyen igaz. Milyen stílben írjam le neked, hogy a lényegre figyelj?


A staff top válaszai az összes eléjük kerülő kérdésre és problémára:


1. Ezek hisztiznek
2. Ezek 8-10 évesek


Aztán mikor szóba kerülnek mindig van egy segghuszár aki erre felhívja a figyelmet. Aki úgy szalad a hírrel, mint a kutya akit a gazdia hívja. Akkor előadják, hogy hát ezek hisztiznek. Jön a kérdés, hogy hány évesek? A válasz, hogy 8-10 évesek. Ezt látja egy hű szolga és késztetést érezd arra, hogy ezt jól megmondja. XD

Óriási tévedésben vagy. Engem nem ért semmilyen sérelem. Ha csak azt nem veszem magamra amit körülöttem látok és hallok. Persze ti akiknek minden hiszti, vakok vagytok mások nyomorúságára.

Jaj várjunk. Az egyik cikkem után töröltetek. Biztos ez az oka a sértettségemnek és a többi cikkemnek amit még évekkel előtte írtam. XD Gondolom időutazó is vagyok és már jóval előre megtoroltam. :fetrengveröhög:fetrengveröhög:fetrengveröhög:fetrengveröhög



Nem. Soha semmilyen konfliktusom nem volt ott. Engem nem érint meg mit csináltok, magatokat minősítitek. Titeket zavar ha le vannak írva olyan dolgok melyekről ti is tudjátok, hogy igazak de túl büszkék vagy ostobák vagytok hozzá, hogy belássátok.

Nem csak annak van rólatok rossz véleménye akit megaláztatok, vagy kiraktatok. Nem csak a sértettség ad arra okot, hogy a nyilvánvaló baromságaitokat valaki a pofátokba vágja.

Hanem mondjuk a bicskanyitogató lekezelő felsőbbrendű viselkedés ami ha kibaszott nagy inkompetenciával párosul az ünnepnap mindannyiunknak. Ilyen az amikor a hóhért akasztják.

Az ncore már régóta nem szól másról csak az aranyásásról. Szinte az összes intézkedésetek a bevétel növelésére irányul. Váljék egészségetekre, csak tudod ha szarba se veszitek az embereket közben meg a markotokat tartjátok az elég érdekes.

Olyan idióták a megbecsült tagok, akik minden normális közösségből tiltva lennének. Ezek után nem értitek miért olyan nehéz az élet? Vicces.

Ki volt aki előre megírta, hogy a gumiszobára fogtok korlátozódni? Mikor még az admin is onnan üzenget nekem? XD Biztos megsértettem. XD Keresd vissza, közben a sértettségem okát is várom hátha együtt majd sikerül feldolgoznunk. Érzem most sikerül. :fetrengveröhög

Boldog születésnap? Neked ebből az nc hírből a boldogság árad? Én megadtam a választ és igen van ok a sírásra.


UI: Sértettségről annyit, hogy egyelőre nektek fáj valami. Szavaztassátok meg a gumiszobába, hogy melyik sorom volt a legfájóbb. Aztán majd tartok egy különórát ahol elregélem mi benne az igazság és mi a túlzás amit épeszű amúgy se vesz komolyan. XD
 
Ez amúgy olyan, mint egy elköszönés XD:

" “Nekivágni egy új, talán nehezebb esztendőnek úgy lenne jó, ha a gondokat most minden torrentező egyszerre letehetné. Ha maga mögött hagyhatná a leechelésért folytatott küzdelem fáradtságát, a bizonytalan seederek okozta aggodalmat, a kiadók fenyegetésétől való félelmét, a csalódottságot, hogy már megint újra kell kezdeni egy elrontott feltöltést.”