nCore nCore – Furcsa születésnap, avagy a nem születésnapi party

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Hisztirohamok. Nagyon sok a hisztis ember manapság ha az nc szóba kerül. :D De ha már itt tartunk a születésnapi siránkozást te minek neveznéd kedves feri? Örömódának? LOL Azért kemény, hogy még az fb-re se tettem ki de ti már tudtok róla. Ha már senki nem olvas az ncore staff-ra és a seggnyalóikra mindig számíthatok majd. Ez azért megnyugtat.

Mégis csak van igény a műsorra. Nagyon is betalál 1 - 2 mondat, és szándékosan nem a kényes témákra reagáltok. Keresitek a hibákat, hogy a másikat hülyének állítsátok be, ez a ti megoldásotok. Erre céloztam a cikkben is és ti is tudnátok ha sikerült volna a végére érni. De lényegtelem, hiszen ti magatok igazoljátok.

De elmondom én mi volt, csak senki ne ijedjen meg nem voltam ott. Egy barom értelmezte az illusztrációt, a többi pedig követte. Mi meg szétröhögtük magunkat hiszen nem sikerült rátapintani a lényegre.

Sok az xd? Ki hitte volna. :D Ez még soha senkinek nem tűnt fel. XDDDDDDDD Örülök hogy ezt a két betűt már sikerül felismerni. Gondolom te is tőlünk szeded be az ncore kvíz megfejtéseit.

Helyesírási hibák? Mondj egy olyan hírportált ahol soha nincs egysem?

Szemfényvesztő illusztrációk? Ezekkel bábozok a csicska fajtátokkal vakegerek. :D De az én vétkem, nem írtam oda hogy a képek csupán illusztrációk. De az életem tenném rá, hogy ti akkor is beleálltok, mert a szavakkal hadilábon álltok. Csak jojózik a szemetek mint a párkeresőnél. Nini egy ikszdé, meg ott is. Hát nem sok ez? Akkor mondjuk meg neki, h nana ez már indokolatlan. :D

De legalább megpróbálták és mindnyájan egyetértenek hogy nem az a hülye, aki illusztrációkat cáfol meg hanem az aki kirakta őket. XD

Együttesen nincs bennetek annyi értelem, hogy a lényeget megértsétek és egy valódi párbeszéd kezdőzhessen mert elvakult és elfogult barmok vagytok. Várom a kompetens szószólót aki majd minden kérdésünkre választ ad.

De egyenlőre még a saját felhasználóikat sem tisztelik meg a normális és egyenes válaszokkal. Majd, pont engem fognak. LOL

Nézzetek már magatokba. Olvassátok már el azt a sületlen zagyvaságot amit ezek kiírtak. Én vagyok a hülye, mert nem tudom erre csak annyit kéne írni hogy hajrá ncore meg boldog születésnapot? :D Ha azt írnák ki, hogy a kurva anyátok az enkor ma 18 ti annak is visítva tapsolnátok.

Agyament zagyvaságra pedig agyament zagyvaság a válasz. Majd ha sikerül együttes erővel egy olyan hírt kiköhögni, amitől nem röhög sírva mindenki aki az írásból él, akkor majd más lesz a szint.

Egyelőre erre vagytok vevők, ez illik hozzátok és látszik hogy ez sarkallta írásra a sok unatkozó idiótákból álló brigádotok. Ma ismét megmutattátok, hogy hol is a szint.

UI: Ennyi. Ez a pár ember írt. Ők álltak ki a mag becsületéért. XD De ismét emlékezzünk meg azokról, akiknek még írni sem sikerült:

https://i.ibb.co/Wg3Pw79/Screenshot-2023-01-19-at-16-08-59-Approval-queue.png

Megindító. Ha minden szavamba lesz egy elírás még mindig érthetőbb lesz mint ez XD De majd a fehér angyal lefordítja. XD Hiszen én még csak nyolc vagyok és nem beszélem az enkórosok bonyolult és kifinomult nyelvezetét. Nem kell félni srácok nem harapok. Itt megkapjátok azt amit az nc staff-tól soha sem. Válaszolok és nem csak rövid pórázon tőmondatokban karóval a farpofámban XD
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
igen és mindnyájan gonoszok vagyunk. Amúgy a legjobbat még el sem mondtam. Úgy reagálnak egy cikkre, hogy el sem olvassák. Azért ez a kemény, nem a staff által a seggükbe folyatott spanyolviasz. XD Gondolom innen a hasonlat. XD

Ezek mindenkit hülyének néznek és lenéznek, meglehet nézni milyen semmilyen és lekezelő válaszaik vannak a fórumban. Ha valaki az ő bénázásaikra is rámutat egyből jönnek habzó szájjal. Hozzá vannak szokva, hogy mindenki bólogat aki nem azt meg törölhetik a fenébe. Ilyenkor meg csak néznek. XD

Most ez nézzétek meg:

“Nekivágni egy új, talán nehezebb esztendőnek úgy lenne jó, ha a gondokat most minden torrentező egyszerre letehetné. Ha maga mögött hagyhatná a leechelésért folytatott küzdelem fáradtságát, a bizonytalan seederek okozta aggodalmat, a kiadók fenyegetésétől való félelmét, a csalódottságot, hogy már megint újra kell kezdeni egy elrontott feltöltést.”
Mi a tököm ez? Nem én szartam a spanyolviaszt de különbet szarok mint amit ezek fogalmazásnak neveznek. Ezeknek meg azzal van bajuk, hogy hányszor írta ki jól az ncore a születésnapját? Igen, olyan nehéz letölteni meg seedelni, az ember máson sem aggódik mint ezen. Az elrontott feltöltést meg nem kezdik újra. Majd felteszik oda ahol nem törlik hanem segítenek javítani. XD

Amúgy mindig lenyűgöz, mikor a lelki szegények még az emberi reakciókat sem értik meg. Mert az oké, hogy minél több a szó, annál nehezebb a megoldás. De hogy valaki arra a megállapításra jusson, hogy a hisztiroham egy létező és elfogadható roham lehet egy magon megjelent zagyvaságra az azért beszédes.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!