Transfer/MicroBit Navos razzia miatt elérhetetlen a Microbit!

Mi a f@szomért nem a parlament környékén szimatolnak? Biztos volt okuk erre, sajnálom nagyon, de kapják be keresztbe. Ebből mar nem lesz semmi, pedig jó kis oldal volt:( <3
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Én belehalok, ha nem indul újra. A kedvenc oldalam volt, ingyé töltöttem le, mert FBI-tól kaptam ajándékba. Több trillió volt a visszaosztási arányom.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Én belehalok, ha végképp megszűnik az oldal. Kimondhatatlan szám volt az arányom. FBI-tól kaptam állandó ingyen letöltést. A kedvenc oldalam volt és az elejétől ott voltam. Zokogó szmájlit nem találtam, de zokogok
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Akkor nem nalam volt a gond...kinlodok,hogy valami blokkolja az oldalt..mi bajuk volt, hogy ennyire nem tetszett ez a filmltolto oldal? Hosszu evek ota felhasznalo vagyok en is. Nagyon szerettem. :(
Ugy-ugy, a parlamentnel es hasonloknal kellene szimatolni, nem egy ilyen oldalnal... Remenykedjunk, hatha nem uszott el veglegesen a zoldal!
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
A mikrobit...a második oldalam volt akkor még Transfer néven. A chat falon volt élet, mindig találtam valakiket, akikkel lehetett beszélgetni, jó fejek voltak. Sajnálom, hogy ez történt velük :( Sajnálom azokat, akik most oldal nélkül maradtak. Sok embernek csak az az egy volt...
Viszont azt is sajnálom, hogy sokan úgy jönnek ide ahogy. Az, hogy mérgesek vagyunk, hogy csalódottak, mert hirtelen kiment alólunk egy biztosnak gondolt bázis, az nem ment fel a fura viselkedés alól. Nem kéne szégyent hozni a Mikrobitre azzal, hogy nem megfelelő módon nyilvánulunk meg!
Egy tiszta lapot kell nyitni, segítséget kérni jövünk ide, hogy valaki mondja meg hogyan tovább...
Ha ajtóstól rontunk a házba, a háziak elzavarnak...tegyük hozzá: jogosan
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!