Transfer/MicroBit Navos razzia miatt elérhetetlen a Microbit!

Drágáim!
Köszönöm az alapinformációt, miért is nem tudok belépni az oldalra.
Jó látni, hogy nem csak nekem hiányzik a maga egyszerűségével, mégis több dologhoz jutottam hozzá, mint konkurens oldalakról. Magam is régóta tagja voltam, sosem bűntettek meg, visszatöltési arányom igen magas volt.
Azt viszont elképzelni sem tudom, hogy mi a franc vesz rá degenerált barmokat, hogy alpári módon hozzászóljanak egy témához? Miért hal ki az intelligencia? Miért kel bárkit is bármiért bántani minden előzetes információ és tudás nélkül? Ha valaki barom és ráadásul a forum indítót szapulja, mit keres még benn? Nincs rá lehetőség, hogy kizárják, letiltsák? Hol a kultúra, hol az etika, hol az összetett gondolkodás?
Én személy szerint egy micronyit bízom az oldal feltámadásában...
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
A lényeg mindig és mindenkor a tájékoztatás és jó látni ha vannak akik képesek értékelni. Az ordenáré megnyilvánulások pedig azt bizonyítják, hogy ember és ember között igen is van különbség. Nem tagja a közösségünknek, vendégként nyilvánul meg minősítve önmagát, és mindenki más kudarcát is hirdeti akik valaha megpróbálták megnevelni. Mondhat bármit, mindig alattunk fog maradni persze so se fogja megtudni, hogy miért is.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Ha visszatér a microbit örülünk ha nem akkor használunk mást. Nem tudom miért kell ezen fennakadni hiszen sok torrent oldal van. Egyesek annyira ragaszkodnak egy egy torrent oldalhoz mintha ők valami valami vallási szekta tagjaként a torrent vallását gyakorolnák habár vannak más szekták is ahol torrentezhetsz.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!