Általános Szórakozás Mit tennél ha....

Hááát ez sok mindentől függ...a helyszín, a szituáció...kivel vagyok ott....az illető ki lenne, hogy viselkedne....így vaktában nehéz válaszolni :D

Mit tennél akkor, ha bemennél egy pékségbe és az ott látható süti kínálatból megtetszene az almás pite és kérnél 2 db almás pitét...mire az eladó azt mondaná: "Nem tudom mit ért azalatt, hogy almás pite"? :D

Mit tennél vagy mit gondolnál erről az eladóról? (a félreértések elkerülése végett, nem arról van szó, hogy az eladó hülyéskedik vagy, hogy külföldi lenne)
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Hát, meglepődve néznék rá, majd arra gondolnék, hogy most biztos csak szívat engem. Majd, miután látom, hogy komolyan nem tudja miről van szó, akkor levonom a következtetést. Ez a szerencsétlen, azt sem tudja, hogy "merre van arccal". Ezután rámutatok, hogy melyiket kérem. Elvégre szükségem van azokra az almás pitékre, vinnem kell Cherrynek! :D;)

Mit tennél ha az utcán sétálva, valaki megállítana, hogy fotókat szeretne rólad készíteni?
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
(Megjegyzés:Ez a sztori egy pékségben tényleg megtörtént egyszer! :D Azzal a különbséggel, hogy nem almás hanem túrós pitét kértem. :D Az eladó csaj értetlenül nézett rám és azt mondta: "nem tudom mit értesz azalatt, hogy túrós pite"....
Hát azt hittem felröhögök.... :D de láttam, hogy tényleg nem érti.....ekkor rámutattam, hogy ebből kérek kettőt!
Mire a csaj ezt mondta: "Hát az túrós lepény"..... :D :D Mondjuk tényleg az volt kiírva (azt nem is figyeltem)....de mégis mi a különbség a pite és a lepény között? :D Ugyanazt jelenti, csak van aki így mondja, van aki úgy....(egyéni véleményem szerint a "pite" kifejezést többen használják)...
...de itt az volt a POÉN (számomra), hogy az az eladó csaj még sosem hallotta ezt a szót, hogy "pite" :D Ezt ő maga mondta :D :D )

Na vissza a kérdésedhez....
Rászólnék az illetőre, hogy nem illik vkit így letámadni. :)

Tudod, hogy Dubaiban ilyesmiért börtönbe kerülhetsz? (ha engedély nélkül lefényképezel vkit) Mit tennél ha megbüntetnének ezért?
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
A mai világban minden szarságért elzárhatnak... az emberek ridegek, hidegek, s mindentől félnek... mindenkiben ellenséget látnak. Szóval, ha egy ilyen badarság miatt megbüntetnek, akkor könnyen meglehet, hogy felvenném a harcot, mert én engedélyt kértem az illető személytől arra, hogy fotókat készíthessek róla.
Mit tennél, ha mint néhai fotós a nagyon groteszk, véres, hullás témák érdekeltje voltál, de lemondtál erről a pályáról, mert nem értették a munkáid lényegét?
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Ozzy!

Sztem nem jól olvastad el az előző kérdést! :) Az "DUBAI"-ra vonatkozott! Tudod hol van Dubai?
Az egy városállam az Egyesült Arab Emírségekben. Az egy muszlim ország. Ott teljesen mások a szokások és a törvények. Az egy más kultúra....
Sok olyan törvény van ott ami nekünk európaiaknak fura, de ott pl azért is börtön jár ha valaki engedély nélkül lefényképez valakit....
Erre céloztam az előző kérdésemben....

Az általad föltett véres hallottak fotózása témára nem tudok reagálni....bocs.... :( De ez nekem nagyon ijesztő.... :(

Mit tennél ha egy buszon ülnél és a melletted ülő nő, folyton húzogatná a cippzárat a táskáján és a pénztárcáján? :D
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!