Általános Szórakozás Mit tennél ha....

Hát miután rájöttem, hogy ez egy ilyen "buli", az éhség meg nagy úr, kérnék egy sört és mehet. :D

Mit tennél ha este fürdés közben elmenne az áram, a vaksötét ölelgetne és persze samponos a hajad.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
igyekeznék kihasználni a boyler úgymond hőtároló képességét, persze a hajbalzsam az kimaradna már :)
(vaksötétben bíznék a helyismeretemben)

Mi tennél ha vendégségben lennél, és a tegnap elfogyasztott chili másodjára csípne?

Cherry írta:
" De...(ahogy Horvla is mondta) azt NEM mondta, hogy "bele is szúrná". :) Nyílván csak ijesztgetésnek szánta volna Horvla! :)
Miket gondolsz szegény Horvla barátunkról Sheckley?! :D Ő nem szadista! :D "

Én csak eljátszottam a gondolattal, kicsit "provokáltam" Horvlát :), de nem gondoltam róla semmi rosszat :)
(egyébként az jutott eszembe, hogy ha egy vastag falra -38cm széles- fúrsz egy lyúkat, hát elég nagy átmérőjűnek kell lennie hogy kukkolni lehessen :) )
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Köszönöm Cherrynek, hogy nem tart szadistának! Valamint örülök, hogy meg tudjuk nevetettni! :D;)

Sheckley:
Neked is köszönöm Sheckley, hogy semmi rosszat nem gondolsz rólam! :D;)

Viszont! Sheckley, ennek nagyon TAPASZTALAT szaga van! A végén csak igaza lesz Cherrynek! :fetrengveröhög:

"(egyébként az jutott eszembe, hogy ha egy vastag falra -38cm széles- fúrsz egy lyúkat, hát elég nagy átmérőjűnek kell lennie hogy kukkolni lehessen :) )"


A játékhoz visszatérve:
Hát, sűrűbben járnék WC-re, főleg ha van (de ezek után biztos, hogy viszek magammal :D) ott nedves törlőkendő! :fetrengveröhög

Mit tennél ha a szállodai szobádban feküdve (ahol munkaügy miatt vagy), meghallanád a nyitott ablakon át, egy közeli szórakozóhely "hangulatát"?
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
húznám a cipőmet :)

Mit tennél ha a ki hívott szaki folyton a szavadba vágna, és finoman lehülyézne?

Horvla: nincs tapasztalat, de van viszonylag jó térlátás :)
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Na ezért is próbálok magam megcsinálni mindent, amit csak tudok. Amúgy felbosszantana az biztos, és éreztetném vele, hogy változtasson a hozzáállásán! :D

Mit tennél ha egy idegen egy itallal állítana oda hozzád (amelyet neked is vitt) egy szórakozóhelyen, és ismerkedni akarna veled?
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!