Horror Dráma Rejtélyes Mise éjfélkor

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Én is túlestem rajta.

Érdeklődve néztem, jól volt felépítve, de a vége azért nem volt az igazi. Nehéz elvonatkoztatni attól, hogy ez egy újabb film ami a kereszténységet és a fehéreket gyalázza, az arabokat meg az egekig magasztalja. Személy szerint nekem ez nem rontja el az élményt, mert az én szememben se az arab, se a muszlim, sem a fehér, sem a keresztény nem jobb és nem is rosszabb. Egyszerűen csak látom, hogy a készítők mivel próbálkoznak. Ugyan ez a túlzó szellem mondta azt régen, hogy a kereszténység jobb, a fehérek többet érnek, mint ami most azt súgja a sok baromnak, hogy pont ilyen radikális ellenpéldákkal kell ezt megcáfolni. Nem jobb és nem különb egyik sem, szimplán vallások és emberek. Aki minden eszközt megragad hogy a farkát méregesse ebben a kérdésben azt úgy se győzöd meg semmiről se. De ma már nincs se egy hír, se egy film ami ne manipulálni akarna. Nálam ez azért nem jön be mert, a dolgok mögé látok, nem mások fogják eldönteni h mit gondoljak. A fiatalabb generációnak meg nem fog átmenni ez burkolt üzenet XD

Amit hiányoltam a soriból, az egy főhős, akinek szurkolni lehet. Először azt hittem a börtönviselt srác lesz az, majd a serif. Majd, hogy a serif meg a terhes csaj fognak össze és akciózni fognak, de ebből se lett semmi. XD Össze fogtak, de nagyobb akcióra számítottam itt a végére, egy igazi régi módi csatára, leszámolásra. Ami viszont zseniális az az, ahogy ezt az uncsi vámpír témát egy új köntösbe burkolták és a vallással egybe mosták.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Hát sajnos most ezt éljük. Szerintem nem nagy tudsz mondani olyan filmet amibe buzi, feka főhös, vagy női főhös ne lenne. Mert ezek kellenek nem maradhat ki. Vagy nézel régi filmeket vagy elfogadod, hogy most ez van. Túl van tolva ez tény, értékrendek is teljesen felborultak. Én ilyenekbe már bele se állok. Néha amikor, már nagyon idegesít veszek elő egy régebbi filmet vagy sorozatot.

Ezért jó a fehér lótusz, kicsit felüdítő látni, ahogy így be tudják mutatni a mai társadalmat. Másrészről persze kicsit szánalmas is, ha jobban belegondolsz uhh hát ez tényleg így van... De összességében szórakoztató.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!