Általános Csevegő Témák Saját publikációk Mi lett veled Nagy-Magyarország?

Sziasztok!
Egy újabb kényes témával érkezek, ami nem más mint Orbán Viktor beszéde.

Számos médium tűzte napirendre, és magyarázta félre. Pedig a huszadik percnél van a “lényeg”, de idézem:
” Ugye most kevesebb szó van a migrációról, de higgyék el, hogy semmi sem változott.”
Orbán Viktor

(Tehát a migrációról van szó! XD)

“Van az a világ, ahol az európai népek összekeverednek az Európán kívül érkezőkkel. Na az kevert fajú világ. És vagyunk mi, ahol Európán belül élő népek keverednek össze egymással.”
Orbán Viktor

Számos kisebbség és ellenzéki lobbista kikérte magának az elhangzottakat, de én úgy gondolom az őseik már évszázadok óta köztünk vannak, egy részük gond nélkül integrálódott, szóval akár milyen fájó is ezt hallaniuk, Orbán Viktor nem rájuk célzott. Valamiért manapság a tájékoztatás velejárója a kontextusból való kiragadás és a szárnyaló fantázia.
Vannak a beszédben aggályos momentumok, de mintha szándékosan nem a lényegre figyelnénk oda. A kérdés, hogy a cél...
https://www.torrentek.org/2022/07/27/mi-lett-veled-nagy-magyarorszag/
 
Last edited:
Elolvastam amit irtál,de:
Ez egy elmebeteg ember és beteg rendszer beszéde, pont annyira értelmetlen mint a vers elemzés irodalombol. Ebben összefüggést és értelmet keresni, csak felesleges idöpocsékolás.
Egy olyan politika áldozatai vagyunk, ahol dotálják a születést,de többan hallnak meg megelözhetö betegségekben. És ha nincs 3 gyereked, nem számitasz...
Nagy-magyarország? hagyjuk már. Egy város kiharcolta a szavazás lehetőségesét, de volt ahol 1,500,000 székely ült a valagán...
 
Pont a másik megértése az ami nem időpocsékolás. A saját sáncunkból ugyan azt leírni az értelem keresése nélkül, na az az időpocsékolás. Ugyanis ha nincs a megértésre való törekvés, akkor értelmetlen minden további párbeszéd. Akkor teljesen fölösleges a másikkal foglalkozni, mert ilyenkor én a magamét fújom ő pedig az övét. Nincs előrelépés, csak egy helyben toporgás.

Konkrétan fél percet foglalkoztam az Orbán beszédével, mégis érkezik a kormányellenes sablon szöveg. Na ebben mi az értelem?
 
Pont a másik megértése az ami nem időpocsékolás. A saját sáncunkból ugyan azt leírni az értelem keresése nélkül, na az az időpocsékolás. Ugyanis ha nincs a megértésre való törekvés, akkor értelmetlen minden további párbeszéd. Akkor teljesen fölösleges a másikkal foglalkozni, mert ilyenkor én a magamét fújom ő pedig az övét. Nincs előrelépés, csak egy helyben toporgás.

Konkrétan fél percet foglalkoztam az Orbán beszédével, mégis érkezik a kormányellenes sablon szöveg. Na ebben mi az értelem?
Ezért veszélyes Facebookon hirdetni az oldalt.:sörkoccint