Általános Csevegő Témák Saját publikációk Mi lett veled Nagy-Magyarország?

Ne haragudj milyen korményellenes sablon?
Mondjuk ez:

Egy olyan politika áldozatai vagyunk, ahol dotálják a születést,de többan hallnak meg megelözhetö betegségekben. És ha nincs 3 gyereked, nem számitasz...
De ideírhatnánk még a katát, a melegeket, a mutyizást, mindent ami nem ide való, csak mert azt látjuk a szövegben, hogy Orbán Viktor. Ez a bejegyzés viszont messze nem róla szólt, mindegy hogyan volt beharangozva. Mégis ez az egyetlen momentum, ami megragadta a figyelmet, és már érkezik is a kormányellenes szöveg. De semmi baj nincs ezzel, ez csupán egy észrevétel.

Viszont nincs olyan kormány sem ember ami CSAK rosszat tenne. Persze lehet mindenben a rosszat látni és keresni, de ez csak megkeseredetté teszi az adott személyt. Egy burokban fog élni, és képtelen lesz az ismétlődő sémákból kitörni.

A Trianonos eszmefuttatásom szerintem remekül igazolja, hogy mindenben meg lehet találni a szépet és a pozitívat. Pedig hány erőszakos gondolatot és siránkozó költeményt szült már ez az esemény. Ebből látszik igazán, hogy csak hozzáállás kérdése az egész.

Ezért veszélyes Facebookon hirdetni az oldalt.:sörkoccint
FB-én egyenlőre csak pozitívak a visszajelzések.
 
"Viszont nincs olyan kormány sem ember ami CSAK rosszat tenne."
Kérlek irj egyetlen nem támadható pozitiv és jo mostani kormány által felmutatható döntést, tettet vagy cselekedtet.
"De ideírhatnánk még a katát, a melegeket, a mutyizást, mindent ami nem ide való, csak mert azt látjuk a szövegben, hogy Orbán Viktor. "
de nem irtam, csak azt hoztam fel ami ebben benne van. Fogy a magyar, és téves eszménye az hogy ugy leszünk sokan ha csak születünk.
Miközben emberek meghalnak az elégtelen orvosi ellátás miatt, amit pl a kata megszünése csak tetézni fog.
"De semmi baj nincs ezzel, ez csupán egy észrevétel."
Nem burokban élek, de ami ma azt mondja hogy minden rendben megy és ezt igérték a választások során, azzal nem tudok mit kezdeni, és minősíteni sem.
A kampány alatt amikor MZP azt mondta használjuk kevesebb gázt, Viki a rádióba azt mondta csak azért nem anyázik, mert tiszteli a anyákat.
Viszont most az mondja használjunk kevesebb gáz, hát akkor kinek a qrva anyját?
 
Kérlek irj egyetlen nem támadható pozitiv és jo mostani kormány által felmutatható döntést, tettet vagy cselekedtet.
Ezt már kérted egy másik témában is, ezért ez egy újabb ismétlődő séma. Nem írok, és nem azért mert nem tudnék, csak ez a burok számomra elég szűkös. Majd megteszi valaki olyan, akit érdekel a téma, no meg a meddő vita. Én viszont a pozitívat keresem nem pedig a negatívat.
A megértés és a nőzőpontok közelítése kell, hogy legyen a cél, de nem mindenki nyitott erre, ilyenkor kár az időt fecsérelni erre.
 
A kampány alatt amikor MZP azt mondta használjuk kevesebb gázt, Viki a rádióba azt mondta csak azért nem anyázik, mert tiszteli a anyákat.
Viszont most az mondja használjunk kevesebb gáz, hát akkor kinek a qrva anyját?
Teljesen igazad van! :) De ezt mindenki tudja! :)
Kivéve az elvakult Orbán rajongókat,akik csak azt látják amit látni akarnak.... :D
 
Nem értelek, ha a pozitivat keresed, miért nem tudsz irni egy példát?
pl az elsö norvég háborút, vagy a rettenöen sikeres lélegeztetőgép vásárlást, vagy a keritést, oszt a szerbek meg elopták a keritás tul oldalán lévö migránsokat, az szép égés volt...
A vita arról szol hogy érvekkel, meggyözöd a másikat az saját vélt vagy valós igazadról. De legbelül te is tudod azért nem irsz semmit,mert nincs ilyen. Sajnos ez a burok üres.