Zene/Music Angol/EN MetalGuru | Zene | 2021 Bemutató

NévMetalGuru
URLhttp://metalguru.me/
KategóriaZene
RegisztrációMeghívással
BónuszElérhető
Aránytartás nehézségeKözepes

Főoldal
home.jpg
Kategóriák
categories.png
Torrentek
browse.jpg
Fórum
forum.png
Szabályzat
rules.png

Rangok
class.png
 
Tegnap előtt regisztráltam ide a metalguru-ra és akkor letöltöttem 3 torrentet. Majd minden nap seedeltem, ahogy kell. Erre ma jön levél, hogy megvonták a letöltési jogomat, mert nem seedeltem vissza. WTF?

Torrent kliensben meg ezt írta a torrentekre: "IP Changed detected. Talk to staff to whilest your IP. "

Na mondom ez k***a jó lesz, hogy mindig szólni kell nekik ha szolgáltató változtat. Na mind1 írtam nekik, hogy nagyon sok szolgáltató naponta más IP-t ad és ez így nem igazán jó stratégia nekik hosszútávon. FAQ-ban és a szabályok között se írják, hogy csak egy IP-ről használható az oldal.

Jött a választ. Külön felhívom a figyelmet az átlátható mondat lezárásokra és kezdésekre.

Hi you read all about it when you first logged on to site
you are locked to one IP to download from we would allow a few changes say if you had a seedbox or you first logged in with a rubbish VPN but we can’t accommodate a Dynamic IP sorry
we have had a lot of probs from unsavoury users and we have had to protect our self’s we do not allow Dynamic IPs you could get one of these though very easy to setup
https://anonym.to/?https://www.comparitech.com/net-admin/dynamic-dns-providers/
there is now two of you no site so not as common as you think
if you get it sorted mate, we will gladly change new IP
I’m sorry if you feel hard done too as it’s not your fault, I know but I need to look after the site


Először nem értettem a "nagyszerű" tagolás miatt. Egyébként is mi van? Regisztráljak valami ismeretlen és kétes DNS szolgáltatóhoz, amivel vagy működni fog a többi tracker/ /weboldal/vpn/stb vagy nem? Kérdéses, hogy aktív maradnék-e, de biztosan lassítani is. Értem én, hogy miért írta amit írt, de ezt komolyan gondolják 2021-ben?
Jó hogy még az első napokban kiderült, mert ha ez csak hónapok múlva derült volna ki (pl. Vodafone (ex UPC) kb ilyen gyakran ad új ipcímet), amikor már nem kis munkám és feltöltésem rá ment volna az oldalra és az mind mehetne a levesbe, akkor kb tépném a hajam, hogy milyen egy száj******ott rendszer ez.

Fura. hogy itt még senki se panaszkodott. Ezek szerint mindenkinek fix IP-je van vagy csak velem szórakoznak?

Ja és poén, hogy haver csak ezért most beregisztrált és se a regisztrációkor és se az első belépéskor egy szó sincs erről a "csak egy IP-ről seedelhetsz" dologról. Tehát még az is full kamu. Úristen, úristen, úristen ... :szmájli-mérges:
 
Sok helyen csak egy IP-ről seedelhetsz.
Engem még nem basztak ki, de azt írják kiraknak, ha X ideig nem töltesz le, nos engem már itt elvesztettek.

RetroWithinen is be kell lépni állandóan, ha változik az IP. Itt is ugyanígy működik, ha belépsz az oldalra bezöldülnek a torrentek.
Baromság az egész, hiszen 0-24be megy a kliens... Nem igazán tudom mi az értelme, de aki ezeket kitalálja biztosan tudja.

Lesz majd valamikor egy lista az ilyen szemétdomb oldalakról mit érdemes kerülni, csak még nem jutottunk el oda...
 
Hát igen. Ha nem mennek a torrentek (pl ISP IP-t változtatott), akkor először az oldalra be kell lépni. Majd a kliensben újra elindítani a torrenteket és lőn csoda seedelődnek.
Ezt elég gáz átlag naponta megcsinálni, de legalább működik.

Úgy látom a Torrentsurf is pont ilyen.

Már csak magic-heaven-nél kellene rájönni, hogy lehet újra seedelni a torrenteket. Ott még a fenti módszer után is "certificate verify failed"-t ír a torrent kliens.
 
Nem kell ujraindítani, ráfrissítesz vagy megvárod míg frissít a kliens.

Utolsónál meg szerintem Lets encrypt gondok lesznek inkább.