Csevegő Témák Losslessclub

A reviewetek alapján ez egy rock/metálban is elég jól eleresztett trackernek tűnik (personal ripek meg pláne érdekelnének), látszatra meg openreges is, csak éppen a 2. oldalon meghívókódot követel.
Hol lehet ilyet szerezni?
Mondjuk én nehezen seedelhető trackereken az elején csak freeleech-et töltök (persze ahol van) és abból is csak frisset, hogy menjen fel is valami anyag. Ha nincs freeleech, akkor csak az az opció van, hogy totálfriss és várhatóan népszerű torrentekre kell rábukni, még ha olyan is ami nem érdekel, általában ezeket lehet érdemben és hamar visszatölteni. Deugye a tracker konkrét ismerete nélkül csak általánosságokat lehet pufogtatni.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Applikacion keresztul tudsz jelentkezni az oldalra, es valaki feltolto+ rangtol meghiv. Nem kernek nagy dolgokat...Meg ha jol emlekszem vanis felajanlva itt a forumon meghivo ra. A masik dolog, hogy vannak free torrentek, minden heten de max 2 hetente egesz webhelyes free leech...Egyaltalan nem nehez aranyt tartani rajta.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Sziasztok,
hamár lossless... :)
mit ajánlanátok ha mqa (high res audio file-ok) zenéket keresek.
Köszi előre is a tippeket.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
MQA-t kifejezetten utálják a zenével foglalkozó trackerek, szinte mindenhol tiltottak. Van oka hogy miért ilyen formátumban keresel és nem jó a sima lossless? Őszintén nem tudok jobbat mondani, mint hogy Tidalról szerezd be őket.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Értem. Nem tudtam, hogy ennyire mostoha gyermekként van kezelve ez a formátum :)

Hát az oka az teljesen személyes fül-élmény :) valahogy nekem személyesen jobb hangzás jön át. Lehet hogy csak a hangcuccal jobban van harmonizálva.
Gondoltam megkérdem, hátha van erre egy vonal.

Amúgy jól mondod: Tidal-on láttam először ezt a formátumot. Használtam is egy ideig de elszaladtak az árral nagyon.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!