Általános Csevegő Témák Koronavírus elleni oltások

Részben személyes okok miatt nyitom ezen új témát. Tudjuk mindnyájan, hogy többféle oltás létezik. Sajnos itt nálunk Erdélyben elég sok a visszaélés, még mindig nem sikerült idős szüleimnek hozzáférésre szert tenni. Kinél mi a helyzet?! Osszátok meg bátran a véleményeket. :cool:
 
Last edited:

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Szia Ozzy!

Ez a topic szerintem is egy jó ötlet és nagyon fontos és hasznos lehet sokaknak! :)

Itt Magyarországon az "oltási terv" szerint 7 csoportra osztották az embereket.
Én sajnos vagy inkább "hál'Istennek" a 7. kategóriába tartozom,vagyis a legkevésbé veszélyeztetett csoportba. :D
Szerintem a "mi csoportunk" vmikor ősszel kerül majd sorra....ha egyáltalán úgy döntök, hogy beadatom.....
...mert még ezt sem döntöttem el teljesen....
Még gondolkodom és igyekszem minél több VALÓS információt szerezni a témában.

Ha úgy döntök, hogy beadatom, akkor a Magyarországon elérhető 5 féle vakcina közül
én csak a "Pfizer-BionTech" által kifejlesztett vakcinát fogadom el,mert az tűnik a legmegbízhatóbbnak.

A kínait akkor se fogadnám el ha az lenne az egyetlen!! Én abban nem tudnék megbízni!

Már többször elhangzott a különböző híradásokban ( Kormányunk által üzenve), hogy
"aki nem fogadja el a neki felkínált vakcinát, az mehet újra a sor végére". :D
Hát ez "tündéri" hozzáállás.... :D

Szóval ez lényegében azt jelenti ha pl Gipsz Juliskát márciusban értesítik, hogy "kaphat" covid elleni védőoltást, KÍNAI VAKCINÁVAL....
...és tegyük fel, hogy Gipsz Juliska azt mondja, hogy ő "Pfizer vakcinát" szeretne....
...akkor az lesz, hogy akkor beadják másnak....J
.....Juliska meg várhat fél évet amíg újra sorra kerül és addig "talán" lesz elegendő Pfizer vakcina is.....

Ja és egy FONTOS dolog!!

Az interneten RENGETEG CSALÓ JELENT MEG, akik azt állítják, hogy tőlük lehet venni covid elleni vakcinát!
ENNEK SENKI NE DŐLJÖN BE!!!! EZEK BŰNÖZŐK,
AKIK MÁS EMBEREK NYOMORÚSÁGÁN ÉS HISZÉKENYSÉGÉN AKARNAK NYERÉSZKEDNI!!!


A vakcinát NEM lehet interneten beszerezni!!!! SENKI NE DŐLJÖN BE ILYEN LELKETLEN CSALÓ, BŰNÖZŐKNEK!!!

Magyarországon jelenleg (tehát 2021. febr. 21-i állapot szerint) 5 féle vakcinával dolgoznak az orvosok.

Pfizert-BionTech
AstraZeneca
Moderna
Szputnyik V

....és pár napja behozták és "jóvá hagyták" a kínai Sinopharm vakcinát is.....
 
Last edited:

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Én most estem át rajta, úgyhogy egy ideig, amit nem lehet pontosan tudni hogy meddig, védett vagyok,sőt majd mivel orvosilag igazolható, így majd azt a bizonyos oltási igazolást is kérhetem.
DE,,, Ameddig nem tetszik kötelezővé az oltást, addig nem fognak megbökni.
Ha viszont muszáj lesz és még lehet választani, akkor valószínűleg a Pfizer lesz a győztes.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Most olvasom a helyi hírekben, hogy a mai nap folyamán érkezik légi úton Romániába újabb Pfizer-BionTech oltás. Ha minden igaz 201240 dózis, ebből Kolozsvárra 23400 fog jutni. Kíváncsi vagyok hogyan fogják hasznosítani, mert sajnos volt már eset rá, hogy kárba is vesztek oltások. :(
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Én orvosokkal dologozok együtt. Szerintük a 4 naggyal nincs gond, a kínairól nem sokat tudni, az elég kérdéses.
" én csak a "Pfizer-BionTech" által kifejlesztett vakcinát fogadom el,mert az tűnik a legmegbízhatóbbnak. "
Attól, hogy valamelyik kicsit kissebb valószínűséggel alakít ki védettséget, még nem jelenti azt, hogy gond is van vele. Főleg, hogy csak pár százalékról beszélünk. Amint lesz lehetőségem, biztos beadatom, akár a Szputnyikot is. Valószínűleg a sor végén vagyok, szóval mire rám kerül a sor, több információ alapján tudok majd dönteni esetlegesen a kínairól.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!