Általános Csevegő Témák Kaland és tanulás

Köszi mindenkinek a kedves szavakat, biztatásokat. :köszike
A mostani hétvége nagyon jól telt, és szombaton erősödött egy kicsit az önbizalmam is. Kimentünk a szabadba, ahol élesben mindenki saját maga kellett megoldja a leereszkedést és visszamászást. Egy régi hídnál várt a kihívás. Egy vad folyó fölött volt. Persze volt felügyelet, csak előre kijelentette az oktató, hogy nem segít, csakis akkor szól közbe, ha valamit rosszul csinálunk, s életveszélybe kerülhetünk. Jól ment minden. Lenyugodtam, s bízom benne, hogy ezek után majd a vizsgán is jeleskedni fogok. Lesz elméleti rész is, remélem felkészült leszek addigra.
Jók legyetek, s szórítsatok, hogy 26-án felvegyem a vizsgát! :wave
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Sziasztok!
Bonthatjuk kedves barátaim a pezsgőt! :koccint(nekem csak alkohol mentest)
A tegnapi vizsgán jeleskedtem, minden jól sikerült. Hivatalosan is megvan az ipari alpinizmusra a képesítésem. Persze mire kijön az oklevelem, addig még eltelik egy csöpp idő, de bőven ráérek. Amúgy is mindaddig nem szeretnék ezzel foglalkozni, amíg egy jó pár hónapig nem gyakorlatozom egy kicsit. A minimális felszereléseket már megvettem - egy "vagyon" volt.
Szavakban nem tudom leírni a boldogságom, egy hatalmas lépés volt ez számomra. Ez az első legnagyobb siker élményem mióta elhagytam a piálást.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Gratulálok Ozzy! Örülök, hogy örülsz! :D Aztán csak óvatosan ám a magasban! Tudod, az a fránya gravitáció mindenütt ott van! :D :koccint
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!