Kérdésem a címben szereplő, azaz hova menti az iTunes Windows 7-ben az iPhone backup file-t? (biztonsági másolatot szeretnék készíteni belőle...)
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
hát azt neked kell megcsinálni...CD-re kell kiírni(vagy DVD-re,attol függ mennyi anyag van a műsortárban).A files-menünél kell hogy legyen egy backup to cd/backup menüpont.Aztán már a gép mondja az utasításokat.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Nem teljesen erre gondoltam.
Arról a backup-ról szeretnék bizonsági másolatot, amit az iTunes készít a telefon állapotáról minden alkalommal, amikor csatlakoztatom a géphez a telót. Magyarul, arról az állapotról, ami még a jailbreak előtt volt. Ha esetleg valami gáz van, vagy behal a windows, vissza lehessen állítani gyári állapotára a telefont.
Vagy ez nem így működik?
Az is érdekelne, hogy jailbreak után miről csinál backupot az iTunes, és hogyan kapom vissza az eredeti beállításokat a restore-ral?
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Ebben a könyvtárban kell lenniük ha Windows-val nyomod: C:\Documents and Settings\neved\Application Data\Apple Computer\MobileSync\Backup\

Az Application Data rejtett mappa. Commanderben pipáld be a Beállítások > Általános beállítások > Képernyő > Látszik a rejtett/system fálj (csak szakembereknek!)
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
ja bocsánat, félreértettem...nekem effektíve a Zene mappámban volt iTunes néven...
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!