Horror Bűnügyi Rejtélyes Ház a Kísértet-hegyen

https://www.torrentek.org/utsv4/data/movies/LargePosters/k9iraLmQV7RXtlPB271Zx6iCS8t.jpg

Title: Ház a Kísértet-hegyen

Tagline: Az ajtókat éjfélkor bezárják.

Genre: Horror, Bűnügyi, Rejtély

Director: William Castle

Cast: Vincent Price, Carol Ohmart, Richard Long, Alan Marshal, Carolyn Craig, Elisha Cook Jr., Julie Mitchum, Leona Anderson, Howard Hoffman

Release: 1959-02-17

Runtime: 75

Plot: Vincent Price a milliomos playboy, Frederick Loren szerepében egyik legemlékezetesebb alakítását nyújtja e horror klasszikusban. Öt idegent hív meg egy kis játékra ódon, hátborzongató kastélyába, felesége szórakoztatására, születésnapja alkalmából. Loren fejenként tízezer dollárt ajánl fel mindenkinek, aki hajnalig kitart a házban. A látogatók nem is sejtik, hogy az éjszaka előrehaladtával a kísértetház egyre több csapdával és rémisztő berendezéssel teszi majd próbára tűrőképességüket, és semmi sem garantálja, hogy élve érik meg a reggelt. Azonban a vendégek között van Loren feleségének szeretője is, ketten, ezen éjszakát akarják felhasználni, hogy végezzenek a ház urával.

Ezt a verziót régóta megakarom nézni. De az se lepne meg ha már láttam volna csak nem tudtam mit nézek XD
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Az új verziót láttam, és az akkoriban elég ütős volt. Az erdeitől végig féltem, hogy lesz valami gagyi effekt, vagy a film lesz gyenge, de hát izé, ez egy jó film volt. XD
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!