Használati útmutató

Részben igazad van sa4zet, de én például azon sorozatokat, filmeket is ajánlom, amiket nem láttam, mert megtörténhet (sőt, biztos volt rá eset), hogy valaki pont itt nálunk találkozik egy-két olyan film, sorozat címmel, amit még nem látott. De ez az én felfogásom. Mindenki szabad ember, cselekedjen belátása szerint. ;)
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Ez, rendben, de plz a kerdesem tobbi reszere is valaszoljatok, mert epphogy ajanlani akartam vmit, de eltantoritott, hogy csomo mindent nem talaltam, itt ebben az editorban.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
amire nem kaptam valaszt:
A leirasban tudok HTML koddal is formazni? vagy csak BBcode-al? illetve ertekeles-t hogyan kell belerakni? nem illene frissiteni a hasznalati utmutatot, hogy az legyen odairva amit tenyleg kell/lehet cisnalni?
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
A kérdéseket nem itt kell feltenni ezért nem is szívesen adunk választ. XD Ez egy modulnak a leírása ami jelenleg nem működik. Itt ugyan azt tudjátok csinálni mint a többi témába, formai megkötés nincs. Egyedüli tanácsadó a józan ész. Meg kell nézni a többi témát ami az elmúlt időszakban megnyílt. Legyen a téma címe a film címe, legyen leírás, legyen borítókép.

Volt itt előre megírt html sablon is de a sok idióta barom elküldte kitöltetlen. Így ilyesmi biztosan nem lesz. Látjátok mire vagytok képesek, és hogy mire vannak lehetőségek.

Értékelést pedig nem tudsz hozzáadni, azt a modul csinálja.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!