Csevegő Témák Favorit Horror

Az ördög?z? összes része,mert kedvenc m?fajom a horroron belül a démonokkal kapcsolatos történetek. Szerintem még ennél jobbat nem sikerült csinálni démon?z?s kategóriában.
 
A Langolierek talán könyvbe jobb lehet. XD A történet maga jó, de a kilencvenes évekbeli effektek nálam megölik a történet komolyságát. XD

Átok, Insidious, Insidious 2, jók.

Rec cím? filmet nem bírtam végig nézni. Ugyanis számomra hihetetlenül idegesít?ek a kézi kamerás hülyeségek.


De hogy b?vítsem a listát:

Rémálom az Elm utcában
IT
Az ördögöz?
Ragyogás
A dolog
Ház a kísértet hegyen. XD

De van még sok jó, majd még járok erre. XD
 
Kölökként nagy Freddy Krueger rajongó voltam... mai napig is azok a kedvenceim, s persze az Evil Dead... meg hasonlók...Péntek 13. Jason-t is kedveltem.
Nem tudom miért, ma már semmi sem hoz rettegésbe.
Krueger nagyon bejött, mert nagyon jók voltak az összevágások, amint álomban nyírta ki a lurkókat!
A topban volt annak idején a Blair Witch is... és reggelig sorolhatnám, ha nosztalgiázni szeretnék... ;)

Még emlékszem a véres filmekre láncfűrészekkel, meg nagyon ott volt az a jelenet egy filmben, ahol a robot leszedi a fejét a kosárlabdával a hapsinak (vagy csajnak)... ezek mind nyolcvanas évek nosztalgiái. Még Tv-nek is örvendtünk, de a szomszéd srácnak volt videója is...ott voltak a mozis esték! ;)
 
Last edited:
Aki igazán horror rajongó az minden horrort megnéz. Persze vannak tényleg rossz horror filmek de azokban is lehet találni valami jót.