nCore En-Corona-land a kapu mögött 2. rész

Na most erről eszembe jutott,hogy ismeritek a modik bibliáját? :D Mindössze 2 pontból áll. :D
1-es pont:A moderátornak mindig igaza van.
2-es pont:Ha a moderátornak esetleg mégse lenne igaza, akkor az 1-es pont lép érvénybe. :D És ez mindenkire vonatkozik "egyenlően".
Lehet, hogy így kell érteni az "nCore-on mindenki egyenlő" szlogenjüket? :D
 
Ha igazuk van akkor nem vonhatod kétségbe. Nem mert akkor bannolnak. Ha van tartalék fíókod akkor feláldozhatsz pár fiókot a jogaid gyakorlása érdekében ami szintén kudarcba dől majd. :fetrengveröhög
 
Nekünk rossz a hírünk, mert megríkatjuk a szegény nc moderátorokat. XD Azt az esélyt elbaszták, hogy eljátszhassák mennyire lepereg róluk amit mondunk, hiszen első dolguk volt megtorolni. Pedig nem is ott írtunk XD Hát igen, nagyon fájhatott, betalálhatott. Ezért elnézést kérek, ha ez lett volna a célom akkor nem lettem volna ilyen kíméletes. De ha már ez is sok volt, hát nem tudom. XD Mi lesz ha valaki tényleg megakarja bántani őket?

És mi volt amit leírtunk? Ami annyira durva és erőszakos hogy törlést érdemlünk? Csupán az, hogy a szabályokat a moderátoroknak is illene betartani: https://www.torrentek.org/2021/06/29/thechoosed-egy-megszallott-insane-rajongo-naplojabol/

No meg ha nem tudják kiket kell moderálni, majd segítenek a tízévesek, mert láthatóan ők is jobban tudják. XD De akik annyira balfaszok, hogy keresztbe moderálnak egymásnak, majd kezet fognak azok max a képzeletükben várhatják el a tiszteletet.

Szóval ha nekünk rossz a hírünk az csak azért lehet, mert olyan dolgokról írunk, amik egyeseknek kellemetlen. Sokkal kellemesebb az a tudat, hogy ők az okosok, mindig jól döntenek és mindig a másik a hülye. XD Hát sajnálom ha belezavartunk ebbe az idilli képbe. XD

Elhiszem, hogy gyerekes dolog itt vergődni, de a felnőtt és hozzáértő viselkedés ott kezdődik amikor a moderátorok a kötekedőket moderálják, és nem azokat akiket baszogatnak. XD Sajnálom de én ezt nem tudom komolyan venni. :D Főleg azok után nem, hogy érdekes módon ha őket cseszegetik, akkor sírva fakadnak, és jól meg is bosszulják XD Persze ezt is csak a maguk korlátozott módján. Pontok ellopása, rangok elvétele, törlés és tiltás. Ezzel dolgoznak az egyszerűbb lények. Pedig a kommunikáció mindig célravezetőbb, aki pedig emberekkel dolgozik annak legyenek már meg a nyelvi eszközei. Törölni és tiltani egy bot is képes XD

De ne legyünk telhetetlenek és ne akarjon mindent egyszerre. Kezdetnek nem rossz, hogy a saját példájukban felismerik a sértést, a cseszegetést, akkor mégsem láthatatlan a számukra. XD Szóval nem reménytelen a helyzet. A következő lépés az lenne, hogy ezeket a dolgokat akkor is észre vegyék ha nem ők a célpontok. Kemény dió lesz de én hiszek bennük. XD

Keressetek akár egy embert is az nc fórumban, akibe Cherry belekötött, provokált és zaklatott. Majd tegyétek ugyan ezt a csúzival. Halkan súgom meg, hogy óriási lesz a kontraszt. Szóval rossz híre inkább azoknak van, akik a kötekedő barmokat hagyják érvényesülni. Hiszen tétlen ember mellett burjánzik a rossz.

jaj, tudom mi a válsz, nem érdekel, hogy ki kezdte. XD Hát persze, mert nem valószínű, hogy megértenétek XD De legalább tudom, hogy cselekvőképesség teljes hiánya vezet a hasonló helyzetekhez. XD
 
Négy láb jó, két láb rossz!

https://www.youtube.com/embed/Ku81N-CAxgQ?wmode=opaque

Mellesleg csak most figyeltem fel egy apró részletre, ami egy kicsit félreérthető ami az nCore szabályzatát illeti!

Idézem:
A moderálásról:
• A Staff bármely tagjának joga van megadott indok nélkül felhasználót törölni, warnolni vagy bármely jogát megvonni. ;)
 
Nem kell megindokolni, mert régen egyértelmű volt, hogy egy moderátor nem töröl csak úgy embereket és nem pofára moderál. És bizony volt aki a körmükre nézzen. De mikor valakit moderátor sértegetéséért warnolnak, majd egy másik moderátor azt mondja nem talált sértőt az adott szövegbe, (szerinte inkább számonkérő volt) akkor arra kell gondolnom, hogy kb a varázsgömböt rázzák meg mikor egy szokatlan helyzetet értelmezni kell. De egy dologban egyetértenek. Ki kell vágni az ilyen usert XD Mert két mondatnál többet használt olyan szavakkal megtűzdelve, melyeket a szótárból kellett volna kikeresni, hogy biztosan sikerüljön értelmezni. XD

Még ketten együtt sem voltak képesek értelmezni a szöveget. Amit pedig az egyszerű ember nem ért, attól megijed és egyből kardot ránt. Ha pedig jogtalan a szúrás, ilyenkor jól jön egy barát aki majd mindent kimagyaráz. Ami a hülyéknél még be is válik, de még akkor is etikátlan és szégyenteljes.

Bátorság nem ahhoz kell, hogy embereket törölgess, hanem ahhoz, hogy elismerd ha hibáztál, félreértettél valamit. Senkit sem érdekelne, bárkivel megesik. De velük nem, zajt hallanak, valakit a tömegből kirángatnak, felpofoznak, és ha nem ő volt valamiért akkor is megérdemelte, hiszen mind eredendő bűnökkel születtünk. XD

De ők nem, ők aztán nem hibáznak, elmagyarázzák miért logikus egy eseményt kétszer is moderálni eltérő véleménnyel és ítéletekkel. Ha pedig büntetést kaptál akkor azt meg is érdemelted. Ami többségében igaz, de nem minden esetben, ha pedig két moderátor is eltérő indokot ad meg akkor azért elgondolkodnék a helyükben. XD

Meg is tették és arra jutottak, hogy ez valami bosszú mert egy társunkat warnolták. :D Kemény, hogy valamiért a warn, meg a törlés témánál nincs más ami magyarázat vagy megoldás lehet. XD Ezen megint jókat szórakoztam, :D Ez ismét csak azt bizonyítja, hogy a szövegértés és a helyzetfelismerés a gyengéjük. XD Szóval leszek én a rossz mélyen tisztelt publikum, de én jól tudom, hogy a szabályzat ellen nem vétettem és semmi olyat nem írtam le, amit bárki is magára venne, ha nem érezné igaznak.

Én csupán megmutattam, hogy bizonyos emberek évekig provokálhatják aki nekik nem tetszik, és ehhez a moderátorok még segítséget is adnak a közönyös viselkedésükkel. Engem nem az érdekel, hogy miért moderálnak, hanem inkább az, hogy miért nem moderálnak egyformán. A szabályzat egy kiváló eszköz arra, hogy a felhasználókat egyenlő bánásmódban részesítsék. De egyenlőre én azt látom, hogy provokálni lehet, vissza szólni nem. Pedig a kettő között ott a moderátor, akinek ha esze van nem a leégett házat locsolja, hanem a tüzet oltja el.

Az igazság az, hogy bár sokan szeretnék ha a baklövéseik nem derülnének ki, mégsem lehet ez szempont ha ezek mások sérelmére esnek meg. Engem nem zavar se a warn, sem az eltérő magyarázatok, sem a törlés. Mindenki önmagát minősíti, de nincs annyi értelem a fejükbe, hogy ezt megértsék. Ezeknek az ncore a világ, ott csajoznak, ott élik ki magukat, s mikor a fórumon végignézek csak sajnálni tudom azt az embert akinek csupán ennyi az élet. Ráírnak valakire hogy okos és intelligens csajnak tartják, majd mikor megízlelik, hogy mit is jelent ez a gyakorlatban, akkor kirakják.

Én szégyellem magam helyettük is, örüljenek a csúzi féléknek, meg a hasonló egysejtű balfékeknek ha nem ismerik fel az igazán fontos emberi értékeket. Az aki senkinek se árt, aki senkit se provokál, csupán önmagát adná kinn talája magát még akkor is ha nem sértett semmilyen szabályt. Aki pedig kötegszik, sérteget és provokál pedig éli világát.

Amin pedig igazán jókat derülök, hogy nem egy vip taggal beszéltem már, akik a kérdéses moderátorok barátlistáján is fent vannak, és elég régóta elégedetlenek ezzel a szokással amit ők moderálásnak neveznek. De ha az elit sem elégedett, akkor mégis kinek produkálják magukat? Az a barát aki ott nyal, itt hülyére röhögi magát rajtatok. :D