nCore En-Corona-land a kapu mögött 2. rész

Én nem dédelgetek semmit sem. XD Aki pedig magát lejáratná, vagy csak okot keres rá, hogy baszogassák, az a továbbiakban az oldalunkat ebből kihagyva valósítsa meg az álmát. Én soha se akartam, hogy a cikkeinket bárki is arra használja, hogy egyéb oldalakon másokat provokáljon. Itt mindenki elmondhatja a véleményét, röhögünk egy jót és kész. De ha egy mód van rá ne házaljatok vele, és ne szemeteljetek tele vele más oldalakat, témákat, mert elhihetitek, hogy senkit nem érdekel.

Erőszakos, ostoba, és illetlen dolognak tartom, ha valaki a másik arcába tol olyan dolgokat melyekre nem is kiváncsi. Ezek után mégis milyen véleményt vártok? Mi a fenén csodálkoztok? Akit érdekelnek a cikkeink, az feliratkozott valamelyik facebook oldalunkra. Több mint 90 ezer követőnk van, bőven elég ha ők továbbra is olvasnak, velünk maradnak, és megosztanak. Mellesleg érdekelne, hogy a lámabaxók klubjának mennyi feliratkozója van? Azt hiszem meg se közelíti ezt a számot. Hála Istennek. XD

Engem so se érdekel a hozzá nem értők véleménye. Egyetlen érvet, egyetlen szakmai észrevételt sem vélek felfedezni a fenti képen. Pont úgy köpköd az illető, ahogy az az állat amire éjjelente recskázik. XD Ezeknek a barmoknak nincs saját oldala, mindig annak a gárdának nyalnak ahol éppen jelen vannak. Majd ha a miénknél sikeresebb és nagyobb fórumot össze tudnak hozni, akkor beszélgethetünk. Addig a kutyát se érdekli a véleményük.

Mellesleg ez az oltogatás se nagyon megy nekik. Az egyik úgy csinál mintha nem ismerne minket, de annyira hülye csak nem lehet, hogy egy most linkelt, így nyilvánvalóan létező oldalról megkérdezi, hogy létezik e. :D Vagy igen? Írd be a keresőbe,ha sikerül, akkor talán nem kérdezel hülyéket. Az ilyeneknek drága autók vannak az avatarjukon, közbe meg valami csotrogánnyal járnak, így nem csoda ha frusztráltak XD A kép emlékezteti az álmaira, otthon meg várja a véres valóság. XD Ez vezet az értelmetlen fröcsögéshez. XD Ez pár percig kitart, utána úgy is eszébe jut milyen szánalmas az élete. XD

A másik meg nem tudta leplezni, hogy ismeri az oldalunkat, mert hát ő mindent tud, és mindenkinél tapasztaltabb. Ami lényegében igaz is, hiszen a többségünk csak emberekkel csinálja, állatokkal nem. Ekkora tudásnak a birtokában úgy döntött, hogy jól beszól nekünk. Hát nem tudom. Ha valaki tudja mi az, hogy putritelep, akkor azt is, hogy nem igazán illik ide a hasonlat. Annyi egyéb jelező létezik, melyeket weboldalakra használnak, majd karácsonyra veszek neki egy szótárat.

De az is lehet, hogy annyira otthon érzi magát nálunk, hogy egyből a saját élettere jutott rólunk eszébe. Ne legyetek már ennyire sznobok. Higgyétek el valakinek a putritelep is az otthont jelenti, szóval ez egy pozitív jelző is lehet. XD Én szinte látom, ahogy a putriba a sárban dagonyázik a lámák között, és fellángol a szerelem aminek nem mondjuk ki a nevét. XD Mellesleg aki magát lámának nevezi, az valóban nincs tisztába a szavak jelentésével XD Vagy mégis? :D Elképzelhető, hogy ez volt a beceneve érthető okokból.

A társai lámának nevezték el ugyanis a csekély értelmi képességeit ha akarta volna se tudta volna leplezni, ezért új barátokat keresett, és a lámák között találta meg a szerelmet, az új életet. Regénybe illő történet. Alig várom, hogy újabb szavakkal örvendeztessen meg bennünket. :D Egyszer majd egy komplett mondatot is képes lesz leírni. De ne igyunk előre a medve bőrére. XD
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Csak érdekességképpen....mutatnék valamit :)
A Twitterről van kimásolva,ahol egy jelen helyzetre vonatkozó,
aktuálpolitikai témáról beszélnek (a tálibok akciózásai Afgansztánban)...
... RAJZOS KÉPREGÉNY FORMÁBAN is megjelenítve :D

https://i.ibb.co/K0qMmRR/Kabul-k-preg-ny.png

Ez pedig egy kép, egy amerikai hírportálról,ahol főleg politikai és gazdasági témákról írnak cikkeket (persze sok másról is)
...és bizony ők is csinálnak RAJZOS KÉPREGÉNYEKET...politikai témákról is... :D

https://i.ibb.co/G3nf5rC/K-preg-ny-amcsi.jpg
 
Last edited:

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!